Połącz się z nami

Kalska zdradziła, CO ROBI o 5 rano z Roznerskim! Jak WYGLĄDAJĄ ich poranki!?

Z życia gwiazd

Kalska zdradziła, CO ROBI o 5 rano z Roznerskim! Jak WYGLĄDAJĄ ich poranki!?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są para nie tylko w serialu „M jak miłość”, ale również w życiu prywatnym. Fani produkcji pokochali tę dwójkę i z chęcią śledzą ich losy. Teraz zakochani pojawili się w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie aktorka zdradziła co nieco na temat życia i związku z Mikołajem! Zobaczcie, jak wyglądają ich wspólne poranki!

Jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu w końcu zdradziła parę szczegółów na temat tego, jaki wpływ na ich związek ma to, że praktycznie całe dnie spędzają razem na planie serialu. Kalska po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o tym, jak łączą życie zawodowe z prywatnym i co robią w samochodzie o 5 nad ranem! Zobaczcie!

Para poznała się nim zaczęli razem współpracować na planie serialu „M jak miłość”, ale to właśnie tam pojawiło się uczucie między nimi.

„Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz”– powiedział Roznerski w jednym z wywiadów.

Kiedy na jaw wyszło, że serialowa Iza i Marcin są również parą poza serialem, w internecie zawrzało, a ich fani mocno trzymali kciuki za ich związek. Nie raz chodziły pogłoski o kryzysie w ich związku, jednak nigdy nie zostały one skomentowane przez aktorów i wszystko wskazuje na to, że były to jedynie plotki, a ich miłość nadal kwitnie.

Para nie tylko razem gra w serialu, ale również występują na deskach teatru. Ciągłe przebywanie razem zapewne przerosłoby niejedną parę, lecz najwidoczniej Adriana i Mikołaj znaleźli złoty środek na spędzanie w swoim towarzystwie całych dni. Jak sobie radzą?

„Jedziemy na plan na 5 rano, pijemy razem kawę w samochodzie. Zaczynamy razem dzień, to jest bardzo miłe”– wyznała Adriana w „DDTVN”.

Oboje zgodnie dodali, że nie mają najmniejszego problemu z rozdzieleniem życia zawodowego od prywatnego.

„Mamy wypracowany wspólny język, dzięki czemu nie tracimy czasu na dopasowywanie się. […] Pomagamy sobie nawzajem na polu przyjacielskim, życie prywatne zostawiamy w domu, a tu jest praca”– powiedzieli zgodnie zakochani.

Jak wiemy, dzielenie życia zawodowego z osobistym czasami źle wpływa na związki, jednak Ada z Mikołajem znaleźli sposób, aby pogodzić te dwie sprawy, a ich złoty środek sprawdza się idealnie. Ich związek kwitnie, a oni w końcu zaczęli coraz chętniej opowiadać o nim. A może za jakiś czas Ada zaskoczy nas pierścionkiem zaręczynowy? 

Cały wywiad z Mikołajem i Adą możecie zobaczyć TUTAJ!

Co myślicie o dzieleniu życia zawodowego z prywatnym? Też jesteście fanami tej dwójki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry