Kamil Bednarek już tak nie wygląda! Internauci w szoku: “w życiu bym nie poznała”

8 lipca 2024
Przez: : M.J

Kamil Bednarek przez lata konsekwentnie zmieniał swój wygląd. Po charakterystycznych dredach nie ma już śladu i dziś artysta jest nie do poznania. Jesteśmy pewni, że będziecie zaskoczeni jego nowym wyglądem!

Bednarek zawodowo i prywatnie

Kamil Bednarek, urodzony 10 maja 1991 roku w Brzegu, to polski wokalista, autor tekstów i kompozytor, który zdobył popularność dzięki programowi “Mam Talent!”. Jego życie prywatne, choć często stara się je chronić przed mediami, nie jest całkowicie tajemnicą.

Od najmłodszych lat Kamil Bednarek był zafascynowany muzyką. Już jako dziecko uczęszczał na lekcje gry na instrumentach, a z czasem odkrył swoją pasję do śpiewania. W 2008 roku założył zespół Star Guard Muffin, który szybko zdobył popularność na polskiej scenie muzycznej, głównie dzięki charakterystycznemu brzmieniu reggae i charyzmatycznej osobowości Kamila.

Choć Bednarek jest osobą publiczną, bardzo ceni sobie prywatność. Rzadko udziela wywiadów na temat swojego życia osobistego i unika skandali. Wiadomo jednak, że Kamil jest związany z Katarzyną Grabowską, z którą jest w związku od kilku lat. Para stara się trzymać swoje życie z dala od błysku fleszy, a Kamil wielokrotnie podkreślał, że wsparcie bliskich jest dla niego niezwykle ważne.

Metamorfoza Kamila Bednarka

Kamil Bednarek, znany polski wokalista reggae, nie tylko zaskarbił sobie serca fanów swoim niezwykłym talentem muzycznym, ale również stał się rozpoznawalny dzięki swojej charakterystycznej fryzurze. Jego długie dredy stały się nieodłącznym elementem wizerunku, który wyróżniał go na polskiej scenie muzycznej.

Dredy Kamila Bednarka to nie tylko kwestia stylu, ale także wyraz jego osobowości i przynależności do kultury reggae. Artysta wielokrotnie podkreślał, że inspirację czerpie z ikon tego gatunku, takich jak Bob Marley, który również nosił charakterystyczne dready. Fryzura ta symbolizuje wolność, naturalność oraz bliskość z naturą, co jest zgodne z filozofią muzyki reggae.

Fani Kamila od dłuższego czasu byli świadkami zmieniającego się wyglądu Kamila. Artysta zdecydował się ściąć swoje dredy i przez kolejne lata konsekwentnie zmieniał swój wygląd.

Zobacz także: Kamil Bednarek już tak nie wygląda! Obfity zarost, okulary i eleganckie ubranie to jego nowy image?!

Dziś metamorfoza Bednarka robi wrażenie. Pod zdjęciami i nagraniami artysty, które zamieszcza w social mediach internauci nie mogą wyjść z podziwu na temat zmiany w jego wyglądzie. Niektórzy nawet dopytują z niedowierzeniem, czy to ten sam Kamil Bednarek, który kilkanaście lat temu występował na scenie programu “Mam Talent!”. Oto kilka z nich:

“On miał kiedyś te długie włosy ? I takie Ala rege śpiewał”, “Na pierwszy rzut oka nie poznałam go”, “Nie rozpoznałam go 😍”, “Nie, ale gdyby nie podpis że to Kamil Bednarek to w życiu bym nie poznała 🙈”, “Nie poznałam go 😮”

Kamil Bednarek
Metamorfoza Kamila Bednarka

Jak oceniacie metamorfozę artysty?

Źródło: Instagram Kamila Bednarka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej