Kamil Durczok: [wiek, kariera, choroba, partnerka, Instagram, śmierć]

21 kwietnia 2020
Przez: : KS

Kamil Durczok był popularnym prezenterem telewizyjnym, o którym jakiś czas temu było głośno ze względu na jego konflikty z prawem. Mężczyzna zmagał się także z innymi problemami, o których nie raz opowiadał publicznie. Dziennikarz zmarł 16 listopada 2021 roku.

Kamil Durczok: wiek

Dziennikarz pochodził z Katowic. Urodził się 6 marca 1968 roku. Był dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień za pracę w zawodzie. Przy współpracy z Piotrem Mucharskim, wydał dwie publikacje.

Zobacz także: Nie żyje Kamil Durczok!

Kamil Durczok: kariera

Swoją przygodę z dziennikarstwem zaczął od pracy w katowickiej stacji radiowej. Następnie, podjął się współpracy z TVP. Przez kilka lat był główny prezenterem Wiadomości, a także prowadzi programy o tematyce informacyjnej. Następnie związał się ze stacją TVN, gdzie pełnił stanowisko redaktora naczelnego, a także prowadzącego Fakty. Ich kontrakt rozwiązano za porozumieniem stron, choć spowodowane to było głównie zarzutami o mobbing oraz molestowanie seksualne.

Kamil Durczok: choroba

W kuluarach show biznesu od dłuższego czasu plotkowano o chorobie alkoholowiej, z jaką miał zmagać się dziennikarz. Jakiś czas temu, został zatrzymany przez policję podczas prowadzenia auta pod wpływem alkoholu, co skutkowało kolizją. Kilka miesięcy temu, mężczyzna wyznał, że zmaga się z ciężką chorobą, jaką jest alkoholizm. Do opinii publicznej wystosował podziękowanie, że jest grono osób, które go wspiera, a on sam daje z siebie wszystko, aby pokonać nałóg.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@kamil_durczok)

Kamil Durczok: partnerka

Przez dwanaście lat był związany z dziennikarką TVP3 Katowice. Ma z nią syna Kamila, który na świat przyszedł w 1997 roku. Kiedy ich drogi się rozeszły, związał się z blogerką i swoją byłą asystentką Julią Oleś, jednakże ich miłość także nie przetrwała próby czasu.

Kamil Durczok: Instagram

Durczok swoje konto na Instagramie prowadził pod nazwą @kamil_durczok.

Źródło: Instagram Kamila Duroczoka / Wikipedia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz