Połącz się z nami

Kamil Glik w żałobie – zmarła mu bliska osoba!

Z życia gwiazd

Kamil Glik w żałobie – zmarła mu bliska osoba!

Kamil Glik w żałobie. W czwartek wieczorem media poinformowały o tragedii jaka zdarzyła się w rodzinie piłkarza – zmarł Walter Glik, dziadek reprezentanta Polski w piłce nożnej. Miał 79 lat.

Kamil Glik w żałobie

Kamil Glik ma 32 lata. Gra w polskiej reprezentacji i ponadto w monakijskim klubie AS Monaco na pozycji obrońcy. Uczestniczył w wielu sportowych wydarzeniach takich jak Mistrzostwa Europy 2016 czy Mistrzostwa Świata 2018. Okazuje się, że niemalże cała rodzina piłkarza jest związana ze sportem. Dziadek Walter grał w LZS Siedlce, natomiast ojciec i wujek w Społem Jastrzębie.

W czwartek wieczorem media obiegła przykra informacja o śmierci Waltera Glika – dziadku znanego piłkarza. Odszedł w wieku 79 lat. Pogrzeb odbył się w środę 12 lutego w kościele św. Barbary i św. Józefa w Jastrzębiu-Zdroju. Przyczyny śmierci nie są znane.

Kim był Walter Glik?

Mężczyzna urodził się 13 stycznia 1942 roku. W latach 50. i 60. był zawodnikiem w drużynie LZS Siedlce. Co ciekawe, grał na pozycji obrońcy – tak samo jak swój wnuk. Później Walter Glik przeprowadził się do Jastrzębia-Zdroju. Kiedy zakończył karierę piłkarską pracował jako spawacz i ślusarz.

Warto również wspomnieć, że dziadek reprezentanta Polski często pojawiał się na meczach Kamila, chociażby na rozegranych na Stadionie Śląskim meczach z Koreą Południową, Włochami i Portugalią.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry