Kamil Hassan: [wiek, Fame MMA, karate, Instagram]

5 września 2020
Przez: : KS

Kamil Hassan to kolejny z zawodników, którego widzowie będą mieli okazję oglądać podczas najbliższej gali Fame MMA. Nie będzie to pierwszy raz, kiedy zapewnia, że da pokaz swojej siły. Jednakże, czy tak się stanie, przekonamy się już niebawem. Tymczasem sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze i życiu prywatnym. Wszystkich zainteresowanym zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamil Hassan (@kamilhassi)

Kamil Hassan: wiek

Hassan ma dopiero 20 lat, a więc jest jednym z najmłodszych zawodników walczących podczas gali Fame MMA. Chłopak pochodzi z Krosna i właśnie tam w jednym z lokalnych klubów sportowych przygotowywał się do pojedynku, który będzie miał miejsce już 5 września w Łodzi. Okazuje się, że ze sportem jest związany już od najmłodszych lat. Ciężkie treningi i wymagający styl życia nie są dla niego niczym nowym i nie stanowią najmniejszego problemu.

Kamil Hassan: karate

Hassan odnosił duże sukcesy w karate. Między innymi, brał udział w Mistrzostwach Europy. Oprócz tego, może pochwalić się zdobyciem brązowego medalu na Mistrzostwach Polski juniorów oraz pierwszym miejscem w kata oraz kumite w Mistrzostwach Makroregionu Południowego Kyokushin Karate.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przssan (@kamilhassi)

Kamil Hassan: Fame MMA

Kolejna, 7 już gala Fame MMA odbędzie się 5 września 2020 roku. Tym razem włodarze postanowili zorganizować ją w Łodzi. Trzeba przyznać, że karta walk prezentuje się naprawdę interesująco. W klatce zobaczymy między innymi Popka, Wojtka Golę, Stiflera oraz Marcina Najmana. Dla Hasiego to nie pierwszy raz, kiedy zawalczy na tak popularnej gali.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez an (@kamilhassi)

Kamil Hassan i Maksymilian Wiewiórka

Starcie tych dwojga zawodników to rewanż Hassana na Wiewiórce. Ich pierwsze starcie miało miejsce podczas Fame MMA 3. Wtedy to popularny Wiewiór okazał się być lepszy od swojego przeciwnika. Jednakże, tym razem faworytem bukmacherów jest ten drugi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Ksan (@kamilhassi)

Kamil Hassan: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @kamilhassi, a jego aktywność na chwile obecną śledzi tam ponad 53 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kan (@kamilhassi)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz