Połącz się z nami

Kamil i Ewa pokazali efekty romantycznej sesji zdjęciowej! „Magnetyzujące ❤️👍”

Z życia gwiazd

Kamil i Ewa pokazali efekty romantycznej sesji zdjęciowej! „Magnetyzujące ❤️👍”

Po zakończonej przygodzie w programie Big Brother mieszkańcy domu Wielkiego Brata powoli wracają do swojego normalnego życia. Bez wątpienia Kamil jest największym wygranym, bo nie tylko zdobył główną nagrodę, ale również w domu Wielkiego Brata odnalazł miłość! Teraz w sieci podzielił się efektami wspólnej sesji zdjęciowej z Ewą! Zobaczcie! Kamil i Ewa pokazali zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej!

Kamil i Ewa to bez wątpienia najbardziej barwni uczestnicy drugiej edycji programu Big Brother. Pomimo tego, że dziewczyna w domu Wielkiego Brata nie zamieszkała od samego początku to i tak weszła do programu z wielkim przytupem. Ewa jeszcze przed wejściem do domu Wielkiego Brata podkreślała, że bardzo chciałaby nawiązać kontakt z Kamilem, bo to właśnie on wydaje jej się bratnią duszą spośród wszystkich domowników. Jak już wiemy, nie pomyliła się!

Po wielu perypetiach, jakie musieli przejść w programie i zadaniach, które stawiał przed nimi Wielki Brat, relacja tej dwójki w pewnym momencie wisiała na włosku, zobaczcie TUTAJ. Jednak jak już teraz wiemy, ta historia ma swój happy-end. Kamil po wyjściu z programu zamieszkał z Ewą i niemal codziennie możemy zobaczyć, co u nich słychać dzięki mediom społecznościowym.

Kamil i Ewa pokazali zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej!

Zarówno Kamilowi, jak i Ewie nie jest obcy modeling i sesje zdjęciowe. Obydwoje mieli już wcześniej wiele sesji, których efekty możemy zobaczyć na ich profilach w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu jeden z internautów zasugerował, aby zrobili wspólne zdjęcia i tak też się stało, a efekty sesji są naprawdę powalające.

Lemieszewski na swoim Instagramie opublikował dwa zdjęcia. Podpisy pod nimi nie pozostawiają złudzeń, że jest szaleńczo zakochany w Ewie, która również odwzajemniła jego uczucia!

„you are my light and fire thru the darkness…( jesteś moim światłem i ogniem przez ciemność …)”

„Beauty & the Beast ” 🦄🐺 united by rainbow 🌈 of love. thru the shades of life in the light of sun in the light of moon , followed by hurricane of passion to be loved and understood. for my love”

„(Piękna i Bestia 🐺 zjednoczona tęczą 🌈 miłości. przez cienie życia w świetle słońca w świetle księżyca, a następnie huragan namiętności, aby być kochanym i rozumianym. dla mojej miłości)”

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, ale również od fanów programu Big Brother, którzy całą edycję stali murem za Kamilem i to właśnie dzięki nim sięgnął po główną nagrodę:

„Magnetyzujące ❤️👍”

„Megaaa💖 cieszę się, że jesteście ze sobą. Czekałam na takie momenty po programie. Jest moc💥💥💥”

„Jesteś Mistrzem Kamil !🙌”

My nie możemy doczekać się kolejnych sesji zdjęciowych Kamila i Ewy. Obydwoje są stworzeni do pozowania przed aparatem, czego dowodem są powyższe zdjęcia!

A Wam jak się podobają wspólne fotki pary?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry