Połącz się z nami

Kamil Lemieszewski: [Big Brother, filmy, wiek, Instagram]

Opisy gwiazd

Kamil Lemieszewski: [Big Brother, filmy, wiek, Instagram]

Kamil Lemieszewski to kolejny z mieszkańców Domu Wielkiego Brata, którego postanowiliśmy Wam przedstawić. Niewątpliwie jest jednym z najbardziej komentowanych uczestników zarówno wśród telewidzów, jak i rywali. W związku z tym, dowiedzmy się o nim więcej!

Kamil Lemieszewski: wiek

Kamil ma 36 lat i pochodzi z Łodzi. Jednakże, obecnie mieszka w Londynie. W swoim życiu pracował już w wielu zawodach. Między innymi był barmanem, cyrkowcem i kaskaderem. Na chwilę obecną najbardziej interesuje go aktorstwo. Oprócz tego, świetnie odnajduje się w roli fotomodela. Przyznaje, że fascynuje go historia antyczna i antropologia kultury. W planach na najbliższą przyszłość ma napisanie książki na temat początków religii katolickiej.

Kamil Lemieszewski: filmy

Mimo, że karierę aktorską zaczynał jako statysta, obecnie na swoim koncie ma już kilka roli w znanych zagranicznych produkcjach. Mianowicie, zagrał w Peaky Blinders, Król Artur, Hans Solo: Gwiezdne wojny – historie. Oprócz tego, sam zajmuje się produkowaniem filmów. Jakby tego było mało, grywa w reklamach telewizyjnych. Współpracował nawet z Danielem Craigiem – filmowym Jamesem Bondem. Co ciekawe, do branży modelingowej dostał się, kiedy pracował jako stylista w sklepach odzieżowych.

Kamil Big Brother

Chociaż mogłoby się wydawać, że jego życie pędzi szaleńczym tempem, on zdążył już do tego przywyknąć. Niewątpliwie, nie zna znaczenia słowa nuda. To także wpływa na jego ocenę wśród innych uczestników. Jedni z zaciekawieniem słuchają historii z jego życia z zapartym tchem, natomiast drudzy biorą je za niemożliwe. Bezsprzecznie, jest jedną z najbarwniejszych postaci w drugiej edycji Big Brothera i radzi tam sobie całkiem dobrze.

Kamil Lemieszewski: Instagram

Uczestnik Big Brothera prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @kamillemie_official. Jego aktywność na tym serwisie społecznościowym obserwuje ponad 60 tysięcy użytkowników. Tam, tak samo jak w jego życiu bardzo dużo się dzieje. Wśród zdjęć jakie dodaje, znajdują się te z sesji fotograficznych, a także bardziej prywatne, którymi dzieli się ze swoimi fanami.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry