Połącz się z nami

Kamil Nicalek: [wiek, Love Island, Instagram, The Bachelorette]

Opisy gwiazd

Kamil Nicalek: [wiek, Love Island, Instagram, The Bachelorette]

Kamil Nicalek jest nowym, przystojnym uczestnikiem, który dołączył do grona wyspiarzy w programie ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Nie da się ukryć, że zrobił wrażenie nie tylko na paniach w hiszpańskiej willi, ale także przed telewizorami. Co ciekawe, okazuje się, że nie jest to jego debiut na szklanym ekranie. Jesteście ciekawi, co udało nam się o nim ustalić?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez KAMIL NICALEK (@kamiloo)

Kamil Nicalek: wiek

Z oficjalnej aplikacji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ możemy dowiedzieć się, że Kamil ma 32 lata. W związku z tym, jest jednym z najstarszych uczestników, którzy znajdują się w niezwykłej willi w słonecznej Hiszpanii. Jest Polakiem, lecz od dzieciństwa mieszka w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Nowym Jorku. Uważa, że jego największymi zaletami są doświadczenie życiowe, dobre nastawienie do otoczenia oraz umiejętność panowania nad emocjami. Nie należy do osób z kompleksami, jest bardzo pewny siebie, a w skali od 1 do 10 daje sobie 100. Na co dzień zajmuje się nieruchomościami.

Kamil Nicalek: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Kamil jest niepoprawnym optymistą, który ma zbyt dobre serce, co jest zarówno jego wadą i zaletą. Nie da się ukryć, że ma bardzo zróżnicowane zainteresowanie. Lubi fotografie oraz psy. Jest zdania, że życie jest krótkie i wszyscy powinni czerpać z niego pełnymi garściami. Jest singlem od około roku, a jego najdłuższy związek trwał 3,5 roku. W programie chciałby poznać piękną, wysportowaną dziewczynę o czarujących oczach. Oprócz tego, jego partnerka musi być rodzinna i ambitna. Liczy na to, że Wyspę miłości opuści z partnerką życiową.

Kamil Nicalek: ,,The Bachelorette’’

Okazuje się, że ,,Love Island’’ to nie pierwszy program, w którym mężczyzna bierze udział. Mianowicie, pojawił się już w dwóch randkowych amerykańskich produkcjach: ,,The Bachelorette’’ oraz ,,Bachelor In Paradise’’.  Być może, doświadczenie, które tam zdobył pomoże mu w jak najdłuższym goszczeniu na wyspie.

Kamil Nicalek: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @kamiloo, a jego aktywność śledzi tam ponad 321 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry