Połącz się z nami

Kandydatki Łukasza z „Rolnik szuka żony” szybko o nim zapomniały! Już szukają nowej miłości!

Rozrywka

Kandydatki Łukasza z „Rolnik szuka żony” szybko o nim zapomniały! Już szukają nowej miłości!

Agata Rusak i Paulina Rykała to uczestniczki piątej edycji wzbudzającego wiele kontrowersji show „Rolnik szuka żony”. Obie panie walczyły o uczucia Łukasza Sędrowskiego. Co robią teraz? Szukają nowej, prawdziwej miłości!

Udział w programie zakończył się dla obu kobiet fiaskiem! Ani jedna, ani druga kobieta nie rozkochała w sobie na tyle Łukasza (rozwodnika i ojca dwójki dzieci) by uczucie przetrwało.

Pierwsza kobieta – Agata Rusak dość szybko zdobyła względy rolnika.
Wydawać by się mogło, że gwiazda spędzi u jego boku dłuższą chwilę, a może nawet i się zestarzeje ale to jednak nic bardziej mylnego. W jednym z ostatnich odcinków rolnik postanowił poprosić kobietę o rękę, a ona zgodziła się to i tak związek ich rozpadł się całkowicie. Agata początkowo była bardzo za Łukaszem, jak sama przyznała w programie była gotowa na życie ze”stuprocentowym rolnikiem”.

Agata dodała zdjęcie na swój profil na Instagramie, podpisując je:

„Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym”
Urlopu ciąg dalszy ???????”

Następnie przy wymianie zdań z jedną z fanek dodała przy tym bardzo szczery wpis:

„niewiedza odbiera czasem człowiekowi rozum. Dziękuję za te rady. Człowiek po takich doświadczeniach chciałby ostrzec innych.”

Kolejną kobietą, która walczyła o serce Rolnika jest Paulina Rykała

Kobieta skończyła w tym roku okrągłe 30 lat! Paulina urzekła rolnika swoją delikatnością oraz tym, że otwarcie przyznała, że jest gotowa na ciężką pracę na gospodarstwie. Dodatkowo dziewczyna nie miała żadnych obiekcji w związku z tym, że Łukasz posiada już dwójkę dzieci. Para jednak również nie przetrwała próby czasu. Czy opłakuje nieudaną miłość? Sądząc po zdjęciu, które dodała na swój profil na Instagram, musimy stanowczo stwierdzić, że Paulina jest już na nowej drodze w życiu i nie ogląda się za siebie:

„30 lat minęło jak jeden dzień ?❤️ dosłownie!!! Obiecałam sobie że 30sty rok mojego życia będzie wyjątkowy… Powoli już zaczynam realizować swoje cele… I od dziś zaczynam odliczanie 365 dni by osiągnąć to czego chcę, bo chcieć to móc!!! ? Niech moc będzie ze mną ?❤️ Życzę sobie samej przede wszystkim zdrowia i miłości… Na resztę marzeń zapracuję ??”

Obie kobiety walczyły o względy Łukasza. Obie sprawy zakończyły się niepowodzeniem.
Co na to wszystko sam rolnik Łukasz? Sądząc po imprezowym stylu życiu nie wydaje nam się by miał wyrzuty sumienia względem dziewczyn.

View this post on Instagram

Wszystkie Państwa Świata ?️?

A post shared by Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz) on

My obu kobietom życzymy wszystkiego, co najlepsze a przede wszystkim prawdziwej i potężnej miłości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry