Połącz się z nami

Kanye West choruje na nieuleczalną chorobę! Kim wyznała z czym zmaga się jej mąż!

Z życia gwiazd

Kanye West choruje na nieuleczalną chorobę! Kim wyznała z czym zmaga się jej mąż!

Żona Kanye Westa wyznała prawdę o chorobie rapera. Na łamach Vouge opowiedziała z jaką przypadłością zmaga się jej mąż. Dla wielu jego fanów może to być szokiem!

Kim Kardashian zdobyła się na publiczne wyznanie o chorobie swojego męża. Jak się okazało, popularny raper zmaga się z chorobą dwubiegunową.

Co to za przypadłość i jak się objawia? Jest to choroba na tle psychicznym, która objawia się zmianami nastroju, od euforii po depresję.

Kanye z potulnego baranka potrafi zmienić się w furiata. Jednak celebrytka zapewnia, że stan jej męża jest po kontrolą:

„Myślę, że jesteśmy teraz w całkiem dobrym miejscu. To bardzo emocjonalny proces, na pewno. W tym momencie wszystko jest spokojne. Wiemy jednak kiedy mogą przydarzyć się epizody i wiemy jak sobie z nimi radzić. Dla niego leki to nie opcja, bo zmieniają to, kim jest.”

View this post on Instagram

KimYe 2016 ? @splashnews

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim wyznała również, że jest jej bardzo przykro, ze względu na reację wielu fanów na nietypowe zachowania Westa:

„Naprawdę, nigdy nie chcę mówić za niego, bo nie siedzę mu w głowie. Niektóre rzeczy, które czytam na swój temat online są bolesne. Jakby to była moja wina, kiedy powie coś, co nie spodoba się innym. To mój mąż, dzielę się z nim każdą opinią i mówię mu, kiedy uważam, że coś jest nie tak. Zwłaszcza, gdy ma jeden z ataków. Robię wszystko, by go uspokoić i utrzymać sytuację w ryzach.”

View this post on Instagram

❤️We Got Love ❤️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Od jakiegoś czasu spekulowano, że zachowanie rapera pozostawia wielu do życzenia. Zapewne jego fani nie zdawali sobie sprawy, że za jego atakami kryje się okropna choroba.  

Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć parze wytrwałości i siły w walce z chorobą. Miejmy nadzieję, że nie wypłynie to negatywnie na ich relację!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry