Kardashian w marynarce od Maffashion! Międzynarodowy sukces blogerki!

11 października 2020
Przez: : J.J

Kourtney Kardashian zaprezentowała się swoim fanom w kreacji pochodzącej z firmy Julii Kuczyńskiej – “Eppram”. To ogromne wyróżnienie dla Maffashion, które na swoim Instagramie nie ukrywa radości z tego zdarzenia! Kardashian w marynarce od Maffashion!

Maffashion to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych. Jej kariera nie zamyka się tylko w obrębie naszego kraju, ale i za granicą.
Jak powszechnie wiadomo, Kuczyńska jest również współwłaścicielką marki “Eppram”.

Firma ta, to dzieło Julki oraz projektantki Lany Nguyen. Co ciekawsze przez kilka miesięcy kobiety nie zdradzały, że są właścicielkami nowej firmy. Zależało im, by marka obroniła się sama i zapracowała na swój sukces bez wsparcia w to znanych nazwisk:

“Ja byłam temu pomysłowi przeciwna Wiedziałam, że naszą siłą jest m.in. rozpoznawalność Julii. Marek odzieżowych jest mnóstwo, więc dla mnie był to strzał w kolano. Jednak tuż po premierze pojawiły się zamówienia, więc musiałam przyznać Julii rację” – wyznała w wywiadzie dla magazynu “Sukces” Lena.

https://www.instagram.com/p/CFZLPRmgnJ7/

Specjalnością marki “Eppram” są marynarki. Firma stawia na minimalizm i funkcjonalność. Jak się okazuje, sięgają po nie nawet gwiazdy amerykańskiego show-biznesu!

Kardashian w marynarce od Maffashion!

Dziś media obiegły zdjęcia Kourtney Kardashian – amerykańskiej celebrytki i modelki, która znana jest niemalże na na całym świecie. Kourtney na wspomnianych zdjęciach prezentuje się w marynarce pochodzącej z firmy Maffashion – “Eppram”. Popularność amerykańskiej gwiazdy oznacza, że zdjęcie w kreacji od Maffashion będzie ogromną promocją dla firmy blogerki. Co ciekawsze Kourtney towarzyszy jej przyjaciółka Addison Rae, która również zdecydowała się na zakup w firmie Kuczyńskiej.

Maffashion nie kryła radości na swoim Instagramie – i nic w tym dziwnego. Jest to spektakularny sukces w jej karierze!

“Mamy to!!!! @kourtneykardash w marynarce NIAGARA z kolekcji #OXIDANE! 🔥 Co lepsze? @addisonraee wybrała marynarke VANUA VANILLA!!! 2 x #EPPRAM POWER! Jaram się! Bo jak doskonale wiecie dziewczyny maja dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni! @lananguyencom @hubert.szumski! #kourtneykardashian” – skomentowała dodane zdjęcia.

Julia pochwaliła się również obszerną relacją na swoim Instagramie, w której nie mogła wyjść z zachwytu nad sukcesem, który ją spotkał!

“Nie mogę krzyczeć głośno, mam dziecko na rękach. Słuchajcie, Kourtney Kardashian założyła Eppram! Bastek się cieszy!(…)” – relacjonowała!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/maffashion_official/2417108535130304683/
Źródło:
https://www.instagram.com/stories/maffashion_official/2417108535130304683/
Źródło:
https://www.instagram.com/stories/maffashion_official/2417108535130304683/
Źródło:
https://www.instagram.com/stories/maffashion_official/2417108535130304683/
Źródło:
https://www.instagram.com/stories/maffashion_official/2417108535130304683/

Gratulujemy Maffashion tak ogromnego sukcesu! Myślcie, że jej kariera nabierze po tym jeszcze szybszego tempa?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej