Połącz się z nami

Kardashianowie kończą produkcję swojego 14-letniego show – Kim pożegnała fanów!

Kardashianowie kończą produkcję

News

Kardashianowie kończą produkcję swojego 14-letniego show – Kim pożegnała fanów!

Kardashianowie kończą produkcję swojego programu. Po 14 latach zapadła decyzja o zakończeniu „Z kamerą u Kardashianów”. O wszystkim poinformowała sama Kim Kardashian.

„Z kamerą u Kardashianów (ang. Keeping Up With the Kardashians) to amerykańskie reality show emitowane na kanele E! od października 2007 roku. Program przedstawia życie rodziny Kardashianów. Głównymi bohaterami niewątpliwie stały się Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Kourtney Kardashian. Oprócz tego w programie występuje również reszta członków rodziny: syn zmarłego Roberta – Rob Kardashian oraz matka Kris Jenner wraz z byłym mężem. Warto zaznaczyć, że obecnie Caitlyn Jenner była niegdyś mężczyzną. Wiosną 2015 roku mężczyzna przeszedł operację płci. Caitlyn i Kris mają dwie córki, które również rozwinęły swoje kariery podczas trwania programu. Mowa tu o Kendall Jenner i Kylie Jenner.

Kardashianowie kończą produkcję swojego 14-letniego show!

Telewidzowie przez lata śledzili losy rodziny. Na ich oczach rodziły się kolejne pokolenia, pojawiały się dramaty oraz nowe miłości. To właśnie dzięki programowi dziewczęta stały się popularne i dziś są jednymi z najbardziej znanych i jednocześnie bogatych celebrytek.

O zakończeniu produkcji poinformowała za pośrednictwem Instagrama Kim Kardashian. Opublikowała obszerny i emocjonalny wpis, w którym czytamy:

„Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z formatem „Z kamerą u Kardashianów”. Po 14 latach, 20 sezonach i setkach odcinków jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy obserwowali nas przez ten czas i towarzyszyli nam w dobrych oraz złych chwilach, szczęściu, rozpaczy. Na oczach widzów zawieraliśmy związki i pojawiały się nasze dzieci. Na zawsze będziemy pielęgnować wspaniałe wspomnienia i będziemy wspominać niezliczonych ludzi, których spotkaliśmy po drodze” – napisała na swoim Instagramie Kim.

W dalszej części postu Kim dziękuje wszystkim za udział i zaangażowanie wszystkich osób. Ponadto przyznaje, że to dzięki udziałowi w programie ich kariera zabrnęła aż tak daleko. Warto zaznaczyć, że na telewidzów czeka jeszcze ostatni, 21. sezon, którego premiera będzie na początku 2021 roku.

Fani programu niezwykle zasmucili się przekazaną przez Kim informacją. Nie ukrywają także zaskoczenia związanego z końcem ich ulubionego programu.

Oglądacie „Z kamerą u Kardashianów”? Co myślicie o zakończeniu emisji programu?

Zobacz także: Kylie Jenner pozuje topless – odważna sesja!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry