Połącz się z nami

Kariera po „Top Model”? Osiągnięcia skomentowała jurorka programu!

Moda i uroda

Kariera po „Top Model”? Osiągnięcia skomentowała jurorka programu!

Jedną z tych osób, które odniosły sukces po ostatniej edycji modowego show jest Klaudia El Dursi. Osiągnięcia jej oraz innych uczestników skomentowała Katarzyna Sokołowska! Zobaczcie, kogo wyróżniła! Kariera po „Top Model”?

Od wielu edycji programu „Top Model” jurorka jest Katarzyna Sokołowska, która wie o branży modelingu naprawdę wiele! Jak ocenia niektórych uczestników show?

Kilka tygodni temu dobiegła końca ósma edycja uwielbianego programu TVN – „Top Model”. Ostatni sezon wygrał Dawid Woskanian, który o zwycięstwo w finale zmagał się wyjątkowo aż z trzema innymi uczestnikami programu. Na przełomie wielu edycji popularnego programu, który pojawił się w stacji TVN w 2010 roku, wiele aspirujących modelek i modeli zrobiło karierę w branży, a niektórzy także i świecie polskiego show-biznesu jak np. Karolina Gilon, Mateusz Maga czy Marcela Leszczak.

Osiem dotychczasowych sezonów programu „Top Model” sprawiło, że w świecie mody pojawiło się sporo nowych nazwisk. Ogromną karierę po programie zrobili m.in. Kasia Szklarczyk, Karolina Pisarek, Ania Piszczałka czy Ania Markowska.

Kariera po „Top Model”!

Katarzyna Sokołowska od wielu edycji zasiada w fotelu jurora, gdzie swoim dotychczasowym doświadczeniem próbuje dawać uczestnikom cenne rady i wskazówki. Najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce pokusiła się o ocenę dwóch ostatnich edycji programu „Top Model”. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Sokołowska zdradziła, którzy z uczestników bardzo dobrze wykorzystali swoje szanse.

„Już po kilku edycjach Top Model widać, jak aktywni są nasi uczestnicy. Zarówno w świecie mody, bo w tym roku uczestnicy poprzednich edycji, Hubert i Michał, mają na koncie pokazy u wielkich projektantów, wielkich marek modowych. Niektórzy dobrze sobie radzą w świecie mediów. Coraz większa jest grupa uczestników, którzy są zauważani w świecie mody i w świecie mediów.”

Poza uznaniem dla Huberta Gromadzkiego i Michała Borzykowskiego, którzy wystąpili w siódmej edycji programu „Top Model” jurorka doceniła także uczestniczkę ostatniego sezonu – Klaudię El Dursi. Piękna modelka poza pracą w branży dostała propozycję prowadzania pierwszego sezonu programu „Paradise Hotel”, który już niedługo wyemitowany zostanie przez stacje TVN7.

„To wielki sukces. Klaudia nie była w finale, ale dostała ogromną szansę. Wygrany jest tylko jeden, ale okazuje się, że nie tylko to pierwsze miejsce, to jest wstęp do świata, który był dla nich niemożliwy. To jest fantastyczne i to są te bonusy, które przynosi życie w zamian za to, że ktoś pracuje i się stara.”  – dodała dla Jastrząb Post Kasia Sokołowska

Zobaczcie także, co powiedział o pracy w branży modelingu zwycięzcy ostatniej edycji „Top Model” – Dawida Woskaniana prowadzący program Michał Piróg.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry