Karina Taravska: [Love Island, wiek, czym się zajmuje]

2 października 2019
Przez: : KS

Do grona uczestników Love Island. Wyspa Miłości dołączyła nowa uczestniczka! Karina Taravska weszła do programu, aby jak inni poszukać swojej drugiej połówki. Wierzy, że uda jej się to zrealizować, a jeśli nie, przynajmniej powalczyć o nagrodę pieniężną, przewidzianą dla zwycięskiej pary. Dowiedzmy się więcej na jej temat!

Karina Taravska: wiek

Dziewczyna pochodzi z Ukrainy. Na chwilę obecną mieszka w Warszawie. Ma 26 lat. Co ciekawe, do Polski przyjechała nie znając języka, co niewątpliwie świadczy o jej odwadze. Mimo to, udało jej się zdobyć tytuł magistra na kierunku zarządzanie. Jednakże, wyznała, iż na chwilę obecną jest bezrobotna. Wszystko to z powodu Love Island! Kiedy jej starania o urlop były bezskuteczne, po prostu się zwolniła. Ma nadzieję, że w programie przeżyje przygodę swojego życia.

Karina Taravska: Love Island

Zaraz po wejściu do programu wyznała, że najbardziej z wyspiarzy podoba jej się Damian. Wszystko dlatego, że jej ideałem mężczyzny jest wysoki brunet o wysportowanej sylwetce. Oprócz tego, na jego plus działa, jeśli ma tatuaże. Dziewczyna zwierzyła się, że największą słabość ma do bokserów. Chciałaby, aby jej wybranek darzył ją prawdziwym uczuciem, a do tego był opiekuńczy, zabawny i wspierał ją w każdej chwili. Dotychczas, przeżyła jedną prawdziwą miłość. Podobno w jej byłym partnerze zakochała się od pierwszego wejrzenia. Singielką jest już od dwóch lat.

Karina Taravska: czym się zajmuje?

Mimo, że studiowała zarządzanie, w wolnych chwilach uwielbia projektować ubrania. Marzy o tym, aby w przyszłości mieć swój własny butik. Kiedy znajdzie wolną chwilę wybiera się w podróż. To także jedna z jej pasji. Oprócz tego, lubi ćwiczyć na siłowni.

Karina Love Island

Dziewczyna ma się za otwartą osobę, która lubi mieć kontakt z innymi i ma dobre serce. Za swoją największą zaletę uważa pracowitość. Bezsprzecznie, dąży do swoich celów i jeśli wie, że ma rację, zawsze walczy o swoje zdanie. Bardzo ceni sobie szczerość.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz