Karol Dziuba: [wiek, żona, filmy, Twoja twarz brzmi znajomo]

21 stycznia 2020
Przez: : KS

Karol Dziuba to niewątpliwie jeden z najprzystojniejszych młodych aktorów, których możemy oglądać w polskich serialach telewizyjnych. Swój talent zaprezentował także w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@karoldziuba91)

Karol Dziuba: wiek

Mężczyzna ma 30 lat. Urodził się 26 maja 1991 roku w Mikołowie. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2015 roku. Występuje w teatrze i produkcjach zarówno telewizyjnych, jak i kinowych. Oprócz tego, bardzo prężnie działa w dubbingu. Między innymi podkładał głos w Piratach z Karaibów, Spider-Manie, Czarnej Panterze oraz Robin Hoodzie.

Karol Dziuba: filmy

Przez kilka lat telewidzowie mogli oglądać go również w popularnym serialu O mnie się nie martw. Ponadto, zagrał w serialu Druga Szansa. Jednakże, największą uwagę zwrócił na siebie w emitowanym na antenie Polsatu Zawsze warto. Filmy z jego udziałem to Gwiazdy oraz wchodzący na ekrany kin Zenek, opowiadający historię gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Karol Dziuba: Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Karol Dziuba byl uczestnikiem uwielbianego przez widzów stacji Polsat programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktor świetnie radził sobie z wcielaniem się w znane postaci polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Ostatecznie 13. edycję muzycznego show wygrał Czadoman.

Zobacz także: Kim jest zwycięzca TTBZ 13 Czadoman?

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Karol Dziuba: żona

Ta wiadomość niewątpliwie zasmuci żeńską część jego fanów, ale aktor już od kilku lat wiedzie szczęśliwe życie małżeńskie. Jego wybranką jest również aktorka. Milena Suszyńska występowała między innymi w Singielce, O mnie się nie martw oraz Leśniczówce.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Karol Dziuba: Instagram

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @karoldziuba91. Jego aktywność śledzi niespełna 5 tys. użytkowników. Ze zdjęć, które dodaje, możemy domyślać się, że interesuje się również fotografią. Na znacznie większej części z nich, znajduje się jego żona.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

źródło: Instagram Karola Dziuby

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz