Połącz się z nami

Karol Strasburger się ożenił! Zobaczcie jego młodszą o 36 lat żonę!

News

Karol Strasburger się ożenił! Zobaczcie jego młodszą o 36 lat żonę!

Gospodarz kultowego teleturnieju „Familiada” i popularny aktor, Karol Strasburger się ożenił! Ceremonia odbyła się w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny, a 71-latek za małżonkę wziął 35-letnią Małgorzatę Waremczuk! Poznajcie szczegóły!

To już trzecie małżeństwo Karola. Właśnie 71- latek wziął cichy ślub z Małgorzatą Waremczuk, która była dla niego ogromnym wsparciem po śmierci jego drugiej żony. Para bardzo chroni swojej prywatności i na przekór szukać zdjęć z tej pięknej ceremonii, a o tym, że Karol Strasburger się ożenił, dowiedzieli się dziennikarze „Na żywo”, którzy zdradzili nieco informacji! Zobaczcie!

Jak Karol poznał Małgorzatę?

Jak się okazuje, para poznała się 13 lat temu. Wtedy Małgorzata była zaledwie 22-letnią kobietą i pracowała u Macieja Kuronia w restauracji, gdzie Karol Strasburger chętnie się gościł wraz ze swoją żoną Ireną.

Po śmierci ukochanej Karola Małgorzata zaczęła wspierać załamanego aktora!

Dochodzą również słuchy, że Karol nie pozostał dłużny kobiecie. Kiedy ta przeżywała kryzys małżeński, on również udzielił jej wparcia i trwał przy niej w trudnych chwilach. Jak teraz się okazuje małżeństwo Małgorzaty Waremczuk nie przetrwało kryzysu. Można powiedzieć, że dzięki temu kobieta mogła stanąć na ślubnym kobiercu obok Karola Strasburgera!

Karol Strasburger się ożenił!

Panna Młoda nie poszła do ołtarza w białej sukni, ale postawiła na kolor zielony. Garnitur Karola wpasował się w kreację Małgorzaty. Na weselu obecny był również Tomasz Stockinger, który podarował świeżo upieczonym małżonką wielką pluszową owcę, co było nawiązaniem do słynnej wpadki z programu „Familiada”!

Jak wyglądała ceremonia ślubna pary?

Cała impreza miała nawiązywać do serialu „Noce i Dnie”. Przypominamy, że jedną z głównych ról w tej produkcji za czasów swojej młodości grał właśnie Karol Strasburger. Ciekawe jest również to, że impreza weselna odbyła się w hotelu o takiej samej nazwie!

Z głośników para młoda usłyszała walca wiedeńskiego Waldemara Kazaneckiego z „Nocy i dni”, a przemówienie, które wygłosił Karol, wzruszyło wszystkich bez wyjątku!

„Na mojej drodze los postawił wspaniałą kobietę. Mądrą, troskliwą, czułą. Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję ci za to, żono”!

Całej ceremonii towarzyszył bardzo wzruszający klimat, a świeżo upieczeni małżonkowie nie kryli swojego szczęścia. Bez wątpienia spotkali się w bardzo dla nich trudnym czasie, lecz jak widzimy, ta historia zakończyła się happy endem!

Życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry