Połącz się z nami

Karolak wyrzucony z Ikei! Sklep odpowiedział na zarzuty aktora!

Tomasz Karolak

Z życia gwiazd

Karolak wyrzucony z Ikei! Sklep odpowiedział na zarzuty aktora!

Dzisiejszy dzień nie rozpoczął się dobrze dla Tomasza Karolaka. Jak się okazuje, został on wyproszony ze sklepu Ikea i to w niemiłych okolicznościach! Zobaczcie, o co poszło! Karolak wyrzucony z Ikei!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B6GSP_1FUro/

Koronawirus jest bardzo obecny w naszym życiu i nie zanosi się, żeby zmieniło się to w najbliższym czasie. Życie z wirusem odmieniło codzienne funkcjonowanie. W wielu miejscach obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa – m.in. w sklepach. Choć przestrzegane jest to w różnym stopniu, zdarzają się również i takie firmy, które nie wpuszczają do swoich sklepów osób, które tłumaczą się przeróżnymi powodami.

Karolak wyrzucony z Ikei!

Przekonał się o tym dziś Tomasz Karolak, który został wyproszony ze sklepu „Ikea” w Warszawie. Do aktora została wezwana nie tylko ochrona, ale i kierownictwo sklepu. Tomasz zbulwersowany zaistniałą sytuacją zrelacjonował to na swoim InstaStory, tłumacząc się, iż jest to niezgodne z Konsytytucją oraz tym, że jego badania krwi jasno wskazują na brak zachorowania:

„Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. A zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził. (…) Cały idiotyzm tej sytuacji polega na tym, że bezczelny ochroniarz przyczepia się do mnie i wyprasza mnie z kierowniczką ze sklepu, a wszyscy w restauracji IKEA kupują i jedzą bez maseczek”

Sklep odpowiedział na zarzuty aktora!

„Witrualne media” skontaktowały się z koncernem meblowym chcąc uzyskać komentarz z ich strony. Przedstawiciele firmy nie skomentowały zachowania Karolaka. Jedynie odniosły się do zasad obowiązujących w ich sklepach zaznaczając, że wszyscy ich klienci traktowani są w taki sam sposób:

„Zdrowie naszych pracowników oraz klientów traktujemy priorytetowo, dlatego na terenie sklepów IKEA egzekwujemy obowiązek zasłaniana ust i nosa. Nie obsługujemy klientów, którzy nie zakrywają ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczek lub przyłbic ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom oraz osobom odwiedzającym nasze sklepy. Informujemy o tym klientów za pośrednictwem mediów, komunikaty na ten temat umieściliśmy również w naszych sklepach”

Warto zwrócić uwagę, że do tej pory to matka dzieci Karolaka – Violetta Kołakowska ostro wypowiadała się na temat koronawirusa, zamieszczając sceptyczne komentarze na temat pandemii w sieci. Natomiast Tomasz niechętnie poruszał temat wirusa i obostrzeń z nim związanych – do dziś.

View this post on Instagram

,,Nie dla zdalnej szkoły” ! To petycja rodziców i nauczycieli w której to my rodzice nie zgadzamy się na to,zeby od września nasze dzieci uczyły się zdalnie czyli on- line. Nie ma naszej zgody na to, by nasze dzieci staly się ofiarami chorej wojny informacyjnej(dezinformacyjnej)! Nawet jezeli jest plan wojny i Rzad wykonuje jakieś durne rozkazy bedac na sznureczku rządzących elit to my mówimy NIE! Koniec oszukiwania nas, koniec traktowania jak niewolników i wyrobników! Mieliście nas reprezentować! bronic !chronic ! tymczasem…Oszukujecie, okradacie i okaleczacie nas nasze rodziny dzieci wszystkich! Siejąc strach i rozsiewając kłamstwo chcecie zniszczyc nasze życie ,ale nie uda Wam się to! Nie znacie jeszcze siły matek ,które dla swoich dzieci zrobią wszystko! I ojców ,którzy będą walczyć o spokoj i bezpieczeństwa swoich rodzin! Nasze dzieci potrzebują normalnego dzieciństwa, rówieśników,obowiązku nauki w szkole, relacji społecznych i codziennej rutyny dla utrzymania zdrowia fizycznego i psychicznego i nie odbierzecie im tego! Kochani podaje Wam link do petycji ❗️ https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/ministerstwo_edukacji_narodowe_nie_dla_zdalnej_szkoly_od_wrzesnia_/?rc=fb&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-1055473-nie_dla_zdalnej_szkoly_od_wrzesnia_&utm_term=daXUqb%2Bpl Proszę podpisujcie i wysyłajcie dalej niech będzie nas milion🙏wtedy wygramy ❣️ Przyszłość należy do nas 🌟Nie pozwolimy krzywdzić naszych dzieci ‼️

A post shared by Viola Kołakowska (@violkakolakowska) on

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry