Karolina Brzuszczyńska: [wiek, Top Model, Fame MMA, partnerka, Instagram]

28 października 2020
Przez: : KS

Karolina Brzuszczyńska to jedna z nowych zawodniczek, którą już niebawem będziemy mogli oglądać na gali Fame MMA. Nie da się ukryć, że jest bardzo intrygującą postacią. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde)

Karolina Brzuszczyyńska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Karolina ma 27 lat. Jej wielką pasją od lat jest sport. Wiadomo również, że jest trenerką personalną i taekwondo. Posiada nawet czarny pas w tej dyscyplinie, a nawet brała udział w Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Europy. Dużo osób zna ją także pod pseudonimem Way Of Blonde, którym posługuje się na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Karolina Brzuszczyńska: Top Model

Co ciekawe, Brzuszczyńska pojawiła się na castingu do programu ,,Top Model’’. Mimo, że nie udało jej się zakwalifikować do domu modeli i modelek, po emisji odcinka z jej udziałem wiele osób zainteresowało się jej osobą. Warto również dodać, że jurorzy byli pod dużym wrażeniem jej wysportowanego ciała.

Karolina Brzuszczyńska: Fame MMA

Fame MMA to organizacja organizująca gale, na które mierzą się ze sobą osoby znane z internetu, show biznesu oraz mediów społecznościowcyh. Wydarzenia te cieszą się wielką popularnością wśród widzów. Już 21 listopada odbędzie Fame MMA 8. Jedną z zawodniczek, które zobaczymy tego wieczoru na ringu będzie właśnie Karolina. Możemy się spodziewać, że będzie to naprawdę dobry pojedynek!

Karolina Brzuszczyńska: partnerka

Kobieta oficjalnie przyznaje, że jest osobą homoseksualną. Jej partnerka Agnieszka Skrzeczkowska aktualnie próbuje swoich sił w modelingu, ponieważ jej udało się dostać do finałowego składu uczestników ,,Top Model’’. Razem wyznały, że już niebawem ma mieć miejsce ich wejście w związek małżeński. Wspólnie prowadzą kanał na Youtube pod nazwą Power Girls.

Karolina Brzuszczyńska: Instagram

Profil nowej zawodniczki Fame MMA znajdziemy na Instagramie pod nazwą @way.of.blonde. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 88 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej