Połącz się z nami

Karolina Gilon żałuje przejścia do Polsatu? Jest komentarz!

Z życia gwiazd

Karolina Gilon żałuje przejścia do Polsatu? Jest komentarz!

Modelka, która przez wiele lat związana była ze stacją TVN, jakiś czas temu przeniosła się do konkurencji! Czy Karolina Gilon żałuje przejścia do Polsatu?

Karolina Gilon miała szanse zadebiutować w stacji Polsat jako prowadząca program „Love Island. Wyspa miłości”. Czy po czasie żałuje, że tak potoczyły się jej losy i opuściła stację, która rozwinęła jej karierę w telewizji?

Karolina Gilon od kilku lat na stałe zapisała się w polskim show-biznesie. Jej kariera telewizyjna rozpoczęła się od udziału w czwartej edycji programu „Top Model” emitowanego w stacji TVN, gdzie zajęła wysokie 4. miejsce. Chociaż nie wygrała show, zdecydowanie dała się zapamiętać jako najbarwniejsza uczestniczka ówczesnej edycji.

Po udziale w programie „Top Model” jej kariera zaczęła nabierać coraz większego tempa. Karolina próbowała swoich sił jako aktorka i wystąpiła nawet w serialu „Miłość na bogato”. Dostała także swój program w stacji TTV „Druga szansa”, w którym pomagała uczestnikom zaakceptować samych siebie, a także przeprowadzała metamorfozy.

https://www.youtube.com/watch?v=gbiTFXYng3k

Karolina Gilon prowadzącą „Love Island. Wsypa Miłości”.

Kilka miesięcy temu Karolina dostała propozycje poprowadzenia kontrowersyjnego programu „Love Island”. Aby tak się stało, musiała pożegnać się ze stacją TVN, w której rozpoczynała swoją karierę telewizyjną. Jak się okazuje, już jesienią program powróci na antenę Polsatu. W rozmowie z Plejadą Karolina przyznała, że z przyjemnością powróci przed kamery w roli prowadzącej show.

„Nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Oczywiście, że ją poprowadzę bardzo chętnie. Uwielbiam ten program. Uwielbiam poznawać tych ludzi, którzy tam przyszli. Sama się nie spodziewałam, że będzie się, aż tyle działo. W życiu nie pomyślałabym, że tam będzie seks. Byłam pewna, że takie rzeczy się tam nie wydarzą (…) Aż się boję pomyśleć, co będzie w drugiej edycji.”

Karolina Gilon żałuje przejścia do Polsatu?

Chociaż Karolina kilka lat temu swoją przygodę z telewizją rozpoczynała w stacji TVN, przyznała, że wcale nie żałuje, że przeszła do konkurencyjnej stacji. W Polsacie dostała własny program „Love Island”, a ostatnio widzowie oraz publiczność mieli okazje oglądać Karolinę Gilon w roli jeden z prowadzących Koncert Sylwestrowy stacji Polsat.

„Bardzo dużo nauczyłam się w rodzinie TVN, za co jestem bardzo wdzięczna, aczkolwiek myślę, że moje przejście do Polsatu jest bardzo pozytywne. Ja tam rozkładam skrzydła. Przeszłam do większej stacji, dostałam program, który ma ogromną oglądalność, więc naprawdę nie mam czego żałować i bardzo się cieszę, że stało się tak, jak się stało” – przyznała w Plejadzie

Ostatnio pojawiały się informacje, iż Karolina Gilon będzie prawdopodobnie kolejną uczestniczką programu „Taniec z Gwiazdami”.

Karolinie życzymy zatem samych sukcesów!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry