Karolina Grzelak: [wiek, MasterChef, Instagram]

1 grudnia 2023
Przez: : W.M.

Karolina Grzelak to jedna z finalistek najnowszej 12 edycji MasterChef. Czy młoda i utalentowana kulinarnie uczestniczka sięgnie po statuetkę i wygra nową edycję kulinarnego reality-show stacji TVN? Kim jest Karolina Grzelak, co o niej wiadomo i czym zajmuje się na co dzień?

Karolina Grzelak: wiek

Karolina Grzelak mieszka w małej miejscowości Suchy las, położonej nieopodal miasta Konin w gminie Babiak (pow. kolski).

Jak zdradziła w jednym z odcinków MasteChef, poza kuchnią jej ogromnym hobby jest pszczelarstwo. Młoda kucharka ceni sobie także aktywność fizyczną. Lubi biegać, jeździć na rowerze, a także zbierać grzyby.

Karolina wyznała w wywiadzie dla e-kolo.pl, że już jako mała dziewczynka chętnie przebywała w kuchni, gotując i piekąc. Szczególnie lubiła piec torty, ciasta i różne słodkości, ale chętnie eksperymentowała z różnymi potrawami w kuchni.

Finalistka MasterChef 12 ceni kuchnię tradycyjną. W przyszłości chciałaby otworzyć własną restaurację, ale wcześniej chciałaby zaprosić klientów do własnej małej cukierni. Marzy o wydaniu własnej książki kucharskiej.

MasterChef 12

MasterChef to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych kulinarnych programów telewizyjnych. Pierwszy sezon pojawił się na antenie w 2012 roku i doczekał się już kilkunastu edycji. Aktualnie na antenie widzowie oglądać mogą najnowszy 12 sezon MasterChefa, w którym nie brakuje utalentowanych kulinarnie uczestników.

Jedną z istotnych zmian, która miała miejsce w nowej edycji MasterChef, był skład jurorów. Do Magdy Gessler, Michela Morana oraz Anny Starmach dołączył Tomasz Jakubik.

3 grudnia wyemitowany zostanie finał 12 sezonu programu MasterChef. Poza Karoliną Grzelak w gronie finalistów znaleźli się także Małgorzata Szymonek, Joanna Szymanowska oraz Maciej Pisarczyk.

Jest o co walczyć, gdyż w finale MasterChef poza zaszczytnym tytułem Mistrza Kuchni, można wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł., a także kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

Karolina Grzelak: Instagram

Karolina podobnie jak większość uczestników MasterChef stara się aktywnie prowadzić swój profil w mediach społecznościowych. Internauci znaleźć mogą jej konto pod nazwą @karolagrzelak_masterchef.

Karolina Grzelak, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej