Karolina Kamińska: [wiek, 40 kontra 20 2, partner, Instagram]

24 listopada 2022
Przez: : W.M.

Do uczestniczek programu 40 kontra 20 2 dołączyła właśnie Karolina Kamińska. Piękna „czterdziestka” zrobiła wrażanie nie tylko na singlach, a także pozostałych kobietach walczących o ich względy. Kim jest Karolina z 40 kontra 20? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Karolina Kamińska: wiek

Karolina Kamińska jest jedną z kilkunastu uczestniczek nowej edycji 40 kontra 20. Atrakcyjna 37-latka pojawiła się w programie i zdecydowała, że zamieszka razem z Tomaszem Zarzyckim i kilkoma innymi kobietami na glampingu.

Karolina z 40 kontra 20 2 pochodzi okolic Trójmiasta (Żukowo), ale od czternastu lat mieszka za granicą. 37-latka otworzyła w Anglii własny salon piękności. Jak zdradziła, jedną z jej ogromnych pasji są podróże i chętnie spędza aktywnie czas. Karolina mówi o sobie, że jest bardzo wrażliwa, a jednocześnie ambitna i samodzielna.

Zobacz także: Joanna Maloney wystąpiła kiedyś w popularnym reality-show. Pamiętacie?

Karolina Kamińska: 40 kontra 20 2

Karolina podobnie jak pozostałe uczestniczki 40 kontra 20 2 będzie walczyć o względy programowych singli- starszego Tom oraz młodszego Tomasza. Marzeniem 37-latki jest założenie rodziny, dlatego ma nadzieję, że w końcu spotka odpowiedniego partnera. Ideałem mężczyzny, z którym chciałaby się związać Karolina, jest facet, którego cechuje lojalność, przedsiębiorczość i otwartość na ludzi.

Karolina Kamińska: Instagram

Karolina z 40 kontra 20 2 bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znają ją na Instagramie pod nazwą @kala19832. Uczestniczka reality-show publikuje w sieci sporo zdjęć związanych zarówno z jej życiem prywatnym, jak i zawodowym.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej