Połącz się z nami

Karolina Pisarek pokazała mamę! Taka rodzina to skarb! Podobne?

Z życia gwiazd

Karolina Pisarek pokazała mamę! Taka rodzina to skarb! Podobne?

Popularna modelka Karolina Pisarek niejednokrotnie przyznawała, że w karierze najważniejsze jest otoczenie bliskich ludzi. Dziś, pokazała swoją mamę! Zobaczcie, jak prezentują się kobiety! Karolina Pisarek pokazała mamę!

Karolina Pisarek otworzyła sobie furtkę do świata show-biznesu dzięki udziałowi w popularnym programie „Top Model”. Choć młoda modelka nie wygrała wówczas głównej nagrody, doszła do ścisłego finału. Od tego momentu jej kariera nabrała zawrotnego tempa, a Karolina stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek młodego pokolenia. Mogliśmy podziwiać ją na wielu wybiegach mody oraz licznych okładkach pism. Jej figura i uroda zachwyciła miliony fanów.

Karolina Pisarek pokazała mamę! Taka rodzina to skarb!

Karolina w jednym z wywiadów dla „Onet” udowodniła również, że jest niezwykle mądra kobietą pomimo swojego młodego wieku. Przyznała wówczas, że nie zamierza osiadać na laurach, a najważniejsze dla niej to posiadać bliskich sobie ludzi, którzy wspierają w gorszym momencie i zwrócą uwagę, kiedy się zabłądzi:

„Przede wszystkim robić to, co się kocha. Nie osiadać na laurach. Samo nic się nie zrobi! Ważne jest, aby mieć również wartościowych i prawdziwych ludzi wokół siebie, którzy wspierają cię, kiedy masz gorszy moment, ale też i powiedzą ci prawdę w momencie, gdy nie masz racji. Balans jest bardzo ważny. Sama również stosuję tę zasadę wobec najbliższych. Apetyt na sukces rośnie w miarę jedzenia. Kiedy osiągnę jeden cel, zaraz na horyzoncie pojawia się następny i następny! Nigdy nie przestawać spełniać swoje marzenia.”

Jak się okazuje modelka ma to szczęście w życiu, że jest otoczona tak wartościowymi ludźmi. Na jednej z ostatnich relacji na InstaStory pokazała jedną z nich. Jest nią Pani Monika Ewa Pisarek – jej mama, która, jak przyznała modelka, jest dla niej bardzo ważna! Na koncie kobiety można zobaczyć, jak bardzo wspiera ona w karierze swoją córkę oraz jak świetny kontakt mają ze sobą.

Na załączonym zdjęciu przez Karolinę, mama i córka pozują w aucie, przemierzając jedną z warszawskich ulic.

Taka rodzina to skarb! Uważacie, że Karolina odziedziczyła urodę po mamie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry