Karolina Skuratowska: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

7 lutego 2022
Przez: : KS

Karolina Skuratowska to kolejna z pięknych uczestniczek Hotel Paradise 5, która jako jedna z pierwszych zamieszka w pięknej willi w Panamie. Nie da się ukryć, że ta edycja zapowiada się równie ciekawie jak pozostałe. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Karolina Skuratowska: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, jeszcze przed emisją pierwszego docinka możemy dowiedzieć się kilku podstawowych informacji na temat pięknej Karoliny. Otóż, okazuje się, że dziewczyna ma 22 lata. Wiadomo także, że na co dzień mieszka w Szczecinie.

Dziewczyna jest studentką, a kształci się na kierunku przedsiębiorczość i inwestycje. Jednakże, plany na przyszłość ma trochę inne. Okazuje się, że 22-latka chciałaby związać się z branżą gastronomiczną. Marzy o tym, aby kiedyś otworzyć własną restaurację. Chcąc zbierać doświadczenie w tej branży, pomaga bratu prowadzić lokal z kuchnią wietnamską i chińską.

W wolnych chwilach, uczestniczka Hotel Paradise 5 imprezuje z najbliższymi koleżankami. Sama twierdzi, że drzemią w niej niespożyte pokłady energii. Najlepiej wykorzystuje ją jeżdżąc na rolkach oraz treningach pole dance. Lubi relaksować się robiąc manicure.

Karolina Skuratowska Hotel Paradise
Karolina w Hotel Paradise 5

Zobacz także: Co wiemy o Kasprze Nowakowskim z Hotel Paradise 5?

Karolina Skuratowska: Hotel Paradise

Karolina zamieszka wraz z pozostałymi uczestnikami Hotel Paradise 5 w pięknej willi, która tym razem jest zlokalizowana w Ameryce Środkowej, a konkretnie Panamie. Być może trafi tam na mężczyznę, który podbije jej serce.

22-latka sama zdradziła, że należy do grona osób, które zazwyczaj głośno mówią to, co myślą. Niewątpliwie, cechuje ją szczerość, a nawet nie potrafi kłamać. Potrafi być naprawdę uparta, choć z drugiej strony potrafi być empatyczna i przyjazna.

Myślicie, że Karolina w Hotel Paradise 5 znajdzie mężczyznę, który sprawi, że jej serce zmięknie i będzie w stanie się w nim naprawdę zakochać?

Karolina Skuratowska: Instagram

Uczestniczka Hotel Paradise 5 prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @karolina_skuratowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 3 tysiące użytkowników, choć bez dwóch zdań liczba ta szybko wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej