Karolina Woźniak pokazała się na gali bez bielizny!

5 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Karolina Woźniak pokazała się na gali bez bielizny! Nowa partnerka polskiego Kick-boxera pokazała się na gali w kusej sukienki i nie miała bielizny… Sami zobaczcie!

Karolina Woźniak to znana fotomodelka z Bydgoszczy. Na swoich wakacjach w Miami została zaczepiona przez osobę z jednej z agencji modelek. Efekt jej urody i możliwości był na tyle pozytywny, że podpisała swój pierwszy zawodowy kontrakt. Karolinę mogliśmy zobaczyć w sesjach zdjęciowych dla znanych magazynów dla mężczyzn „Playboy”, „Maxim” czy „CKM”. Modelkę mogliśmy również zobaczyć w kampanii  Swarovskiego  czy La Cour. Amerykanie porównują Karolinę do znanej aktorki  Megan  Fox.

Karolina Woźniak wraz z Wojciechem Fibakiem zaczęła prowadzić salon sztuki Kawai Art. Gallery. W jego galerii promuje sztukę nowoczesną i organizuje wystawy fotograficzne.

W Polskim show-biznesie głośno zrobiło się o Karolinie w czerwcu ubiegłego roku. Wtedy okazało się, że modelka spotyka się z Przemysławem Saletą. Przemysław jest mistrzem świata w Kick-boxingu, a także mistrzem Polski i Europy w zawodowym boksie. Był dwukrotnie żonaty. Saleta ma dwie córki. W grudniu 2007 roku przeszedł operację usunięcia nerki, która została przeszczepiona jego córce Nicole.

Karolina Woźniak jest bardzo aktywna na jednym z portali społecznościowych. Jej profil na instagramie obserwuje prawie 120 tysięcy osób. Pod Jej zdjęciami możemy znaleźć mnóstwo pozytywnym komentarzy. Nic dziwnego, to zjawiskowo piękna dziewczyna. Nie wstydzi pokazywać się swojego idealnego, nagiego ciała. Przemysław ma po prostu szczęście!

Karolina Woźniak pokazała się na gali bez bielizny!

Niedawno salon sztuki Kawai Art. Gallery, którą Karolina współprowadzi, otrzymał nagrodę „Luksusowa marka roku”. Modelka na gali ubrana była w długą suknię w kolorze białym. Kreacja miała głęboko wycięty dekolt, a w pasie przepasana była złotym paskiem. Suknia posiadała również rozcięcie aż do samego PASA. Na zdjęciu możemy zobaczyć, że Karolina nie ma na sobie bielizny… Nic nie szkodzi, dla nas wyglądała zjawiskowo!

A Wam jak podoba się kreacja modelki Karoliny Woźniak?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Maniek pisze:

    Jest naturalna nie nosi bielizny i co w tym takiego dziwnego.