Połącz się z nami

Karpiel-Bułecka i Krupińska jak się poznali? Dowiedz się szczegółów.

Karpiel- Bułecka Krupińska

Moda i uroda

Karpiel-Bułecka i Krupińska jak się poznali? Dowiedz się szczegółów.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska jak się poznali to nie od razu między nimi zaiskrzyło!

Paulina Krupińska (teraz Krupińska-Karpiel) swoją karierę w modelingu rozpoczęła w 2004 roku wygrywając „Foto Models Poland”. Jej najważniejsze osiągnięcie to tytuł Miss Polonia 2012 roku, dzięki czemu reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2013. Paulina zyskała popularność jako prezenterka telewizyjna stacji TVP oraz TVN Style. Znana jest również z udziału wielu reklamach telewizyjnych, np. promując największe biuro podróży Itaka, soczewki Acuvue czy drogerię Rossmann.

View this post on Instagram

?☀️?

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Sebastian Karpiel-Bułecka polski piosenkarz, muzyk i skrzypek. Członek formacji Zakopower. Zespół serca fanów podbił utworem ” Boso”, który na kanale Youtube ma ponad 6 milionów wyświetleń. Jego bratankiem jest Stanisław Karpiel-Bułecka, założyciel Future Folk. Sebastian zadebiutował u boku Justyny Steczkowskiej w roku 2002.

W 2013 roku media ujawniły, że muzyk zaczął się spotykać z Alicją Bachledą-Curuś, jednak nigdy nie przyznali, że są razem. Krążyły plotki o ich hucznym ślubie dwóch góralskich rodów, ale serce Sebastiana skradła Paulina.


Karpiel-Bułecka i Krupińska jak się poznali?

Jak wspólnie zdradzają nie była to miłość od pierwszego wejrzenia i minęło sporo czasu nim zaczęli być parą. Poznali się na koncercie zespołu Zakopower, którego Sebastian jest wokalistą. Paulina przyszła z Tadeuszem Bachledą-Curuś (brat Alicji). Jak wiemy Paulina i Sebastian wymienili się tylko telefonami i chwile porozmawiali. Dopiero po zerwaniu z Tadeuszem ich miłość zaczęła kwitnąć.

View this post on Instagram

#niepodległa ??

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Para po czterech latach związku powiedziała sobie sakramentalne „tak” 26 lipca 2018 roku. Uroczystość odbyła się w rodzinnym miejscowości Sebastiana – w Kościelisku. Zakochani zaprezentowali się w bogato zdobionych góralskich strojach. Towarzyszyła im liczna rodzina i przyjaciele, wesele miało miejsce prawdopodobnie w hotelu „Mercure Kasprowy” w Zakopanem. W tym roku mija pierwsza rocznica ślubu. Paulina i Sebastian są szczęśliwymi rodzicami dwuletniej córki Antoniny i syna Jędrzeja.


A Wam dziewczyny jaki marzy się ślub? Wolałybyście w stylu góralskim czy może jednak „klasycznym”?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry