Kasia Cichopek pokazała przystojniaka! W końcu mogła go ujawnić!

28 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Już niebawem gwiazdy TVP sprawdzi się w nowej roli. Gospodyni Pytania na śniadanie poprowadzi bowiem nowy program na TVP Kobieta. Będąc na planie programu, Kasia Cichopek pokazała przystojniaka! Kim jest i co ich łączy?

Rozstanie Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek na początku marca tego roku, na swoim Instagramie, opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z mężem, Marcinem Hakielem. Od tego czasu wielu doszukiwało się powodu rozejścia małżeństwa, które uchodziło za jedno z najbardziej udanych w polskim show- biznesie.

Spekulowano, że gwiazda TVP odnalazła szczęście u boku swojego programowego partnera, Macieja Kurzajewskiego. Jednak Cichopek zaprzeczyła tym plotkom i zapewniła, że z kolegą łączy ją relacja czysto zawodowa:

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić Pytanie na śniadanie i kolejne projekty, które przed nami.“ – mówiła Cichopek.

Kasia Cichopek pokazała przystojniaka

Nie da się ukryć, że mimo zawirowań w życiu prywatnym, w sferze zawodowej Kasia idzie jak burza. W ostatnim czasie, Cichopek zaliczyła debiut prowadząc koncert podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie towarzyszył jej Maciej Kurzajewski.

Od pewnego czasu mówi się, że Kasia zasiądzie w jury tanecznego programu dla dzieci You Can Dance – nowa generacja. Ponadto Cichopek otrzymała swój program w TVP Kobieta, gdzie będzie pomagać w remontach mieszkań.

Nagrania do nowego formatu TVP, który ma być konkurencją dla programu Doroty Szelągowskiej, już się rozpoczęły. Prezenterka TVP pokazała na swoim Instagramie relację, w której pokazała co nieco z planu Operacji aranżacji. Co więcej, Cichopek przedstawiła pewnego przystojniaka, który będzie z nią współpracował:

“Właśnie kręcę nowy program dla TVP Kobieta i już teraz oficjalnie mogę wam przedstawić… Jonatana. Razem będziemy pracować, Jonatan jest architektem i będzie przeprowadzał metamorfozy pomieszczeń. Widziałam je już i są spektakularne.”

Kasia Cichopek pokazała przystojniaka
Kasia Cichopek i Jonatan

Kasia dodała, że nie może nic więcej zdradzić na temat nowego programu. Operacja aranżacja prawdopodobnie znajdzie się w jesiennej ramówce TVP.

Myślicie, że program przebije format Doroty Szelągowskiej?

Źródło: Instagram Katarzyny Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej