Kasia Cichopek w końcu wyznała, co łączy ją z Kurzajewskim!

27 maja 2022
Przez: : M.S.

Od kilku tygodni nie milkną echa na temat relacji prowadzących Pytania na śniadanie. W końcu Katarzyna Cichopek wyznała, co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim. Jej słowa mogą wielu zaskoczyć!

Rozstanie Cichopek i Hakiela

Katarzyna Cichopek oraz jej mąż Marcin Hakiel ponad dwa miesiące temu poinformowali swoich obserwatorów o rozstaniu. Dla wielu ta wiadomość była ogromnym szokiem. Szybko media zaczęły snuć domysły na temat powodu rozpadu małżeństwa Hakielów. Pojawiły się plotki, że aktorka spotyka się ze swoim programowym partnerem, Maćkiem Kurzajewskim.

Cichopek i Hakiel
Katarzyna Cichopek i Maciej Hakiel/ fot. Instagram

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie

Od tego czasu Cichopek nie udzielała się publicznie i nie komentowała spraw związanych z rozwodem i domniemanym romansem. W Dzień Matki aktorka pojawiła się na Kongresie Zdrowia Kobiet i tam udzieliła krótkiego wywiadu reporterce Jastrząb Post. Po raz pierwszy aktorka wypowiedziała się publicznie na temat rozstania z Hakielem. Wyznała, jak dzieci znoszą tą trudną sytuacje rodzinną:

Dzieciaki są nad wyraz dojrzałe emocjonalnie. Też staraliśmy się to przeprowadzić w taki sposób, żeby jak najbardziej zminimalizować ich przykre emocje. Mają miłość z dwóch stron, z obu stron. Jestem wdzięczna Marcinowi za to co dla nich robi a robi dużo miłych rzeczy. Ja też staram się ze swojej strony dać całą siebie: wsparcie, bezpieczeństwo. Chronię ich jak najbardziej umiem przed tym całym teraz zainteresowaniem, które w obecnej sytuacji akurat im jest najmniej potrzebne. I tak i musimy to przetrwać. To jest trudny egzamin dla całej naszej rodziny, ale wierzę głęboko w to, że go zdamy, bo te wszystkie lata miłości i bezpieczeństwa, zaangażowania w dzieci teraz procentują.

Kasia Cichopek o relacji z Kurzajewskim

Cichopek odniosła się także do swojej relacji z Maciejem Kurzajewskim. Aktorka wyznała, że z prezenterem łączą ją stosunki czysto zawodowe:

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić Pytanie na śniadanie i kolejne projekty, które przed nami.

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki znowu obraził Cichopek

Z pewnością komentarz Kasi na temat relacji z Kurzajewskim wielu zaskoczył, gdyż nie jeden był przekonany, że prowadzących Pytanie na śniadanie łączy coś więcej!

Źródło: jastrzabpost, Instagram Kasi Cichopek/ Macieja Kurzajewskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej