Kasia Cichopek zachwyca figurą! Aktorka zdradziła, jak schudła!

26 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Aktorka od pewnego czasu zachwyca wspaniałą sylwetką. Kasia Cichopek zdradziła sekret swojej boskiej figury. Co robi, by tak pięknie wyglądać? Jak Kasia Cichopek dba o sylwetkę?

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek obecna jest w polskim show- biznesie od ponad 20 lat. Swoja karierą rozpoczęła od roi Kingi w serialu M jak Miłość i po dzień dzisiejszy widzowie mogą oglądać ją na ekranie telewizyjnej dwójki.

W międzyczasie aktorka wzięła udział w tanecznym programie Taniec z Gwiazdami, gdzie u boku Marina Hakiela zdobyła Kryształową Kulę. Co więcej, Kasię i tancerza połączyło ogromne uczucie i niedługo potem para pobrała się. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci i przez kilkanaście lat ich związek uchodził za jeden z najbardziej udanych w polskim show- biznesie. Dlatego ogromnym zaskoczeniem było oświadczenie, które pojawiło się na profilach gwiazd, w którym oznajmili o rozstaniu.

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Cichopek ma nową pracę

Aktualnie Cichopek skupiła się na swojej karierze i rozwoju. Nie da się ukryć, że mimo rozstania z mężem aktorka promienieje i wygląda coraz lepiej.

Nie od dziś wiadomo, że Kasia dba o siebie i swoją sylwetkę. Gwiazda niejednokrotnie publikowała na swoim Instagramie filmiki z treningów. Oprócz tego podkreślała, że zdrowo się odżywia.

Jak Kasia Cichopek dba o sylwetkę?

W rozmowie z reporterką Party, gwiazda TVP wyznała, że jej walka o wymarzoną figure trwa już prawie dwa lata:

“To jest długi proces, który trwa już od 1,5 roku co najmniej, a już za chwilę będą dwa lata. Przede wszystkim intensywne treningi. Powróciłam do tych treningów, bo ja całe życie byłam wysportowana, całe życie trenowałam, później miałam takie różne przerwy związane z macierzyństwem: ciążami, karmieniem, zmęczeniem. Teraz powróciłam do treningów i staram się o to dbać. “– wyznała Cichopek w rozmowie z Party.

Kasia Cichopek w bikini
Kasia Cichopek/ fot. Instagram

Dodała także, że oprócz treningów, podstawą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki jest dieta. Aktorka korzysta z cateringu, który ułatwia jej liczenie kalorii:  

“Dieta to jest w ogóle podstawa wszystkiego i woda. Trzeba sobie zbilansować dietę. Ja nie należę do osób, które się katują. Absolutnie, ja się nie dam zagłodzić, tylko trzeba jeść z rozsądkiem. Trzeba jeść mniejsze porcje, pięć posiłków w ciągu dnia. Ja korzystam z cateringu i jest mi po prostu łatwiej pilnować kaloryczność.”– zdradziła aktorka.

Źródło: Party, Instagram Kasi Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej