Połącz się z nami

Kasia Dziurska zdecydowała się na diametralną metamorfozę – tego jeszcze nie było!

Kasia Dziurska

Moda i uroda

Kasia Dziurska zdecydowała się na diametralną metamorfozę – tego jeszcze nie było!

Kasia Dziurska oczarowała internautów swoją ogromną przemianą. Gwiazda zdecydowała się diametralnie zmienić swoją fryzurę. Zachwytom nie ma końca!

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Życie prywatne i zawodowe Kasi Dziurskiej

Kasia Dziurska to jedna z najpopularniejszych gwiazd związanych z branżą fitness. Od lat aktywnie działa w szeroko pojętych mediach i stale rozwija swoją karierę. Warto wspomnieć, że Kasia ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na dwóch kierunkach: trener personalny i instruktor fitness.

Ponadto trenerkę mogliśmy wielokrotnie oglądać w telewizji. Początkowo Kasia pojawiała się m.in. w stacji TVP i TVN, gdzie występowała w roli ekspertki. Następnie wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, gdzie prezentowała swoje taneczne umiejętności w parze z Tomaszem Barańskim. Wraz ze swoim partnerem wzięła również udział w Dance Dance Dance.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Kasia od wielu lat tworzy udany związek z Emilianem Gankowskim, z którym co ciekawe, poznała się na siłowni. Mężczyzna dał się bliżej poznać na łamach programu Dance Dance Dance.

Zobacz także: Wiemy, ile waży Kasia Dziurska!

Wielka Metamorfoza Kasi Dziurskiej

Kasia nie od dziś zachwyca swoim wizerunkiem i nietuzinkowymi stylizacjami. Od dłuższego już czasu wierna jest swojej fryzurze, czyli włosom w kolorze jasnego blondu. Jak sama zdradziła, w ostatnim czasie planowała zmianę swojego wizerunku. Nie mogła zdecydować się czy postawić na cięcie, czy może kolor.

„Jako, że nie mogłam się zdecydować, czy zaszaleć z kolorem czy cięciem, zrobiłam i to i to 💁‍♀️🤩😎” – czytamy w poście Kasi.

Efekty są oszałamiające!

Odmieniona Kasia Dziurska

Pod postem Kasi nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy zasypali gwiazdę mnóstwem komplementów i miłych słów. Co więcej, niektórzy porównali Kasię do Rihanny!

„jak Rihanna 🔥 bardzo pięknie pasuje ❤️”

„I tak i tak pasuje 🙂Ale z tym kolorem bardziej z pazurem 😁🤩”

„Dużo lepiej!👏piękne oczy nabrały teraz wyrazistości a skóra kolorytu! 😍” – czytamy w komentarzach.

Jak podoba Wam się metamorfoza Kasi? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram Kasi Dziurskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry