Połącz się z nami

Kasia i Gabriel z „Królowych życia” ciągle razem? Laluna pokazała jak jest naprawdę?!

kasia i gabriel z królowych życia

Rozrywka

Kasia i Gabriel z „Królowych życia” ciągle razem? Laluna pokazała jak jest naprawdę?!

Od dwóch sezonów Kasia jest bohaterką programu, a jej postać z pewnością wśród widzów wzbudza ciekawość i zainteresowanie. W programie towarzyszy jej partner Gabriel i razem rzeczywiście tworzą parę, obok której nie da się przejść obojętnie. Ostatnio zaczęto spekulować jakoby Kasia i Gabriel z „Królowych życia” się rozstali. Teraz Kasia postanowiła na Instagramie pokazać jak jest naprawdę?

Pogram „Królowe Życia” jest jednym z najpopularniejszych w ofercie stacji TTV. Widzowie chętnie podglądają za pośrednictwem kamer życie jego bohaterów. Od szóstego sezonu do obsady dołączyła Kasia, której w programie towarzyszy mama, córka, a także partner Gabriel.

Kasia i Gabriel tworzą parę, której wygląd może wzbudzić zainteresowanie. Ona w obcisłych strojach podkreśla swoje ciało i otwarcie przyznaje się korzystania z chirurgii plastycznej. On umięśniony, opalony również nie ma problemów z pokazywaniem ciała i podkreślania go ubiorem.
Przez ich rzucający się w oczy image, z pewnością nie da się przejść obok nich obojętnie.

Jakiś czas temu pojawiły się w sieci podejrzenia, jakoby para miała się rozstać. Wskazywać na to miały usunięte przez Kasię wspólne zdjęcia z Instagrama (@lala_laluna83).Potem również Gabriel usunął, jednak nie tylko zdjęcia, ale cały profil z Instagrama (@gabryel_vicenzo_7)

Kasia i Gabriel z „Królowych życia” ciągle razem?

Kasia rzeczywiście pokazuje to, co sama chce, żeby ludzie zobaczyli. Uważni obserwatorzy z pewnością zauważyli ostatnio zdjęcie oraz nagranie z jej pobytu w Zakopanem, kiedy to pozuje razem ze swoim ukochanym. Obrazy te były chwilę, bo kilka dni temu także zniknęły z Instagrama.

Laluna pokazała jak jest naprawdę?!

W sieci na profilu Kasi jednakże nadal możemy znaleźć krótki filmik, gdzie pokazuje ona siebie i Gabriela jadących razem samochodem.

Post ten zamieściła tydzień temu i zadedykowała go wszystkim którzy nie są przychylni wobec jej osoby.

(w tłumaczeniu) „HEJTERSI Nie nienawidzą was, oni nienawidzą siebie.
Ponieważ jesteś odzwierciedleniem tego, kim chcą być !!!!!!!!” – 
napisała Kasia.

Czy zatem mimo przypuszczeń rozpadu związku, para nadal jest razem?

Co sądzicie na ten temat?

Jedno jest pewne, wiele wyjaśni się w ósmym sezonie „Królowych życia”. Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry