Połącz się z nami

Kasia i Piotr z „Rolnik Szuka Żony” w końcu staną przed ołtarzem! Poznajcie szczegóły!

Z życia gwiazd

Kasia i Piotr z „Rolnik Szuka Żony” w końcu staną przed ołtarzem! Poznajcie szczegóły!

Dla fanów programu „Rolnik Szuka Żony” to bez wątpienia jest wspaniała wiadomość. Jak się okazuje, weselne dzwony tym razem zabiją dla Katarzyny i Piotra z 4 edycji popularnego programu! Poznajcie szczegóły tej długo oczekiwanej uroczystości!

Tygodnik „Rewia” donosi, że już lada chwila Kasia z Piotrem staną na ślubnym kobiercu. Ich związek od początku budził wiele kontrowersji za sprawą tego, że kobieta w programie pojawiła się nieco później niż inne uczestniczki. Przypominamy, dlaczego tak się stało! Zobaczcie!

Piotr był jednym z rolników, którzy w 4 edycji programu chcieli znaleźć miłość swojego życia. Ze sterty listów, które dostał od dziewczyn chętnych, żeby go poznać, wybrał kilka, które wydały mu się najbardziej odpowiednie. Do swojego gospodarstwa zaprosił trzy z nich. Emilia, Kasia i Monika jako pierwsze zagościły w jego domu.

View this post on Instagram

#rsz #rolnikszukazony #tvp1

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Niestety jako pierwsza z programem pożegnała się Emilia po tym, jak się okazało, że już wcześniej brała udział w podobnym formacie, co zdaniem rolnika świadczyła o tym, że kobieta chce się tylko wypromować. Piotr odprawił Emilię z kwitkiem do domu, a wraz z nią program opuściła Kasia, bo jak sama stwierdziła „Bez Emilki nie będzie już tak fajnie”.

Tak więc jedyną kobietą, która została w programie była Monika. Piotr zaskoczył wszystkich i postanowił zaprosić do siebie jeszcze jedną dziewczynę, którą okazała się właśnie Kasia! Kobieta od razu wpadła mu w oko, kiedy Piotr oprowadzał ją po swoim gospodarstwie. Nawet ojciec mężczyzny pytał z nadzieją:

„To co, będziesz już nasza? „

I jak teraz już możemy zauważyć, ojciec Piotra się nie pomylił! Piotr zadecydował o pożegnaniu Emilii i rozwinięciu znajomości z Kasią!

Para nawet doczekała się synka Aleksa, lecz do tej pory milczeli na temat swojego ślubu! Jak się okazuje, czekali na narodziny dziecka, żeby po nich, na spokojnie zorganizować uroczystość i aby Kasia mogła w tym dniu czuć się jak prawdziwa królowa.

View this post on Instagram

Powodzenia! I dużo zdrowia dla Was i potomstwa!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jak już wiemy wesele będzie huczne i pełne gości!

Już 2 sierpnia para stanie na ślubnym kobiercu. Zdecydowali się na to rok po narodzinach synka. Wesele odbędzie się w Bobrowym Dworze blisko Makowa Mazowieckiego. Młoda para na to wydarzenia zaprosiła niemal 200 osób, wśród których nie zabraknie uczestników programu! Jak donoszą media, zakochani zaangażują w to wydarzenie swojego synka, który ma podać im ślubne obrączki!

Serdecznie gratulujemy parze i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

A może na ślubie Kasi i Piotra pojawi się prowadząca program Marta Manowska? Jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry