Połącz się z nami

Kasia Szklarczyk pochwaliła się nowym wybrankiem! Miłość kwitnie

kasia szklarczyk

Z życia gwiazd

Kasia Szklarczyk pochwaliła się nowym wybrankiem! Miłość kwitnie

Kilka miesięcy temu Kasia rozstała się z Patrykiem Grudowiczem, ale jak się właśnie okazuje, serce modelki ponownie jest zajęte. Kasia Szklarczyk pochwaliła się nowym wybrankiem.

Szklarczyk jest ponownie zakochana. Nowe zdjęcie i podpis pod nim nie postawił złudzeń adoratorom pięknej 24-latki!

Kasia Szklarczyk od kilku lat szturmem podbija świat mody i polski show-biznes. Głośno zrobiło się o niej, gdy wystąpiła w siódmej edycji programu „Top Model”. Mimo że nie wszyscy jurorzy wróżyli jej zwycięstwo, Kasia udowodniła, że ciężką pracą potrafi osiągnąć zamierzone cele. Dziś Szklarczyk świetnie odnajduje się w świecie mody, występując na licznych pokazach, a także biorąc udział w kampaniach reklamowych.

Swojego czasu Kasia spotykała się z Patrykiem Grudowiczem, który tak jak ona zwyciężył jedną z edycji „Top model”. Zakochani uchodzili za jedną z najgorętszych i najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Chociaż zakochani chętnie chwalili się w sieci uczuciem, które ich połączyło, ostatecznie związek ten nie przetrwał. W połowie października ubiegłego roku Kasia i Patryk się rozstali, a pierwszy poinformował o tym model, przekazując taką informację w swoich mediach społecznościowych.

Kasia Szklarczyk pochwaliła się nowym wybrankiem

Chociaż zarówno Kasia, jak i Patryk wielokrotnie potwierdzali, że rozstali się w przyjacielskich warunkach, w jednym z wywiadów model przyznał, że spróbuje jeszcze zawalczyć o byłą ukochaną. Zobacz: Szklarczyk i Grudowicz wrócą do siebie? „Jeszcze o nią zawalczę”. Czy tak było? Tego oczywiście nie wiemy, ale jedno jest pewne. Obecnie serce Kasi jest zajęte i jej drugą połówką wcale nie jest Grudowicz.

Modelka opublikowała pierwsze zdjęcie na swoim Instagramie, na którym pochwaliła się nowym wybrakiem.

„Świat nabiera barw, radość wypełnia serce,

z Tobą przez życie iść, w końcu znalazłam swoje miejsce” – podpisała zdjęcie Kasia

Pod nowym zdjęciem, na którym fani modelki zobaczyć mogli jej nowego partnera, pojawiało się wiele gratulacji.

My również gratulujemy pięknej miłości i zakochanej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry