Połącz się z nami

Kasia Tusk ćwiczy w domu na macie Chanel! Jej cena zwala z nóg!

Zdrowie i dieta

Kasia Tusk ćwiczy w domu na macie Chanel! Jej cena zwala z nóg!

Podczas domowej izolacji gwiazdy chętnie publikują w sieci zdjęcia. Teraz dołączyła do nich Kasia Tusk, która pokazała, jak ćwiczy w domu ze swoją córeczką. Jednak naszą uwagę przykuła mata od znanej marki Chanel, która nie należy do najtańszych. Zobaczcie! Kasia Tusk ćwiczy w domu na macie Chanel!

Kasia Tusk jest jedną z topowych blogerek lifestyle’owych w naszym kraju. Jej blok o nazwie „makelifeeasier” cieszy się ogromną popularnością i to właśnie tam możemy znaleźć wiele inspiracji. Na jej blogu i profilu w mediach społecznościowych znajdziemy nie tylko tematy związane z modą, ale również te dotyczące gotowania czy wystroju wnętrz. Trzeba przyznać, że jej profil na Instagramie jest prawdziwą skarbnicą inspiracji, a na ten moment obserwuje go ponad 360 tysięcy internautów.

Blogerka, jak większość gwiazd w tym trudnym czasie najwięcej czasu spędza w swoim domu. Jak możemy zobaczyć na zdjęciach, jest on urządzony ze smakiem, a każdy dodatek dobrze przemyślany.

Na najnowszym zdjęciu, którym Kasia pochwaliła się w sieci, możemy zobaczyć, jak spędza czas, oddając się ćwiczeniom. Naszą uwagę zwróciła zarówno jej stylizacja, jak i mata do ćwiczeń! Zobaczcie!

Kasia Tusk ćwiczy w domu na macie Chanel!

Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Kasi, widzimy, że wraz z córeczką preferują takie same ubrania. Jak sama zaznaczyła, jeszcze jakiś czas temu byłoby to nie do pomyślenia:

„Ja dwa lata temu: ubieranie siebie w takie same ubrania jak własne dziecko jest infantylne 🙄 Ja dzisiaj: najpierw ubiorę bombelka a potem zobaczę czy mam w szafie coś podobnego 😍😍😍 Trochę żartuję (a trochę nie) ale te białe dresiki są super i też bym mogła takie mieć 😉”

Jak widzimy, nawet podczas treningu Kasia wygląda stylowo i oczywiście nie mogło zabraknąć maty marki Chanel. Jednak taki luksus będzie nas kosztował niemałe pieniądze. Jak sprawdziliśmy w sieci, za matę od znanej marki Chanel przyjdzie nam zapłacić 3.285 EURO! Jeżeli przeliczymy to na złotówki, to jej cena wynosi niemal 15 tysięcy złotych!

Bez wątpienia cena maty od Chanel zwala z nóg. Zapewne niejedna osoba nawet nie pomyślałaby, że jest to możliwe!

Myślicie, że Kasia Tusk ma więcej takich skarbów w swoim domu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry