Połącz się z nami

Kasia Tusk pokazała jak wygląda po porodzie! Fanki są w szoku, nie tego się spodziewały!

Z życia gwiazd

Kasia Tusk pokazała jak wygląda po porodzie! Fanki są w szoku, nie tego się spodziewały!

Kasia Tuska nie dawno została świeżo upieczoną mamą. Ciąża ewidentnie jej służyła, bo nawet z brzuszkiem wyglądała naprawdę szczupło. Teraz, cztery miesiące po porodzie pokazała na swoim profilu w mediach społecznościowych jak wygląda po ciąży! Jej fanki są pod ogromnym wrażeniem. Zobaczcie!

Córka byłego premiera, urodziła swoje pierwsze dziecko w nocy z 19 na 20 stycznia. Kasia Tusk i jej partner Stanisław Cudny przywitali na świecie córeczkę, a wyszło to na jaw za pośrednictwem jej szwagierki, która zamieściła w internecie wymowny komentarz. Do tej pory jednak blogerka nie ujawniła imienia swojej córeczki, ani też nie pokazała jej na swoim profilu w social mediach.

Kiedy na jaw wyszło, że blogerka spodziewa się swojego pierwszego dziecka, w mediach od razu zaczęły się spekulacje odnośnie do tego, że będzie mogła rozszerzyć swoje wpisy na blogu, o tematy związane z macierzyństwem. Jednak jak do tej pory możemy zauważyć, na jej blogu królują wciąż tematy modowe i lifestylowe. Cały czas możemy zobaczyć jej przeróżne stylizacje, którymi chętnie się dzieli ze swoimi fankami. I właśnie na jednym ze zdjęć, które opublikowała w internecie, możemy zobaczyć jej wyeksponowany brzuch, który wygląda tak jakby blogerka nie była w ogóle w ciąży!

Od razu pojawiła się cała lawina komentarzy od internautek, które są zachwycone jej figura po ciąży, a niektóre nie mogą wprost uwierzyć, że tak szybko powróciła do formy sprzed ciąży. W komentarzach czytamy:

„To nieprzyzwoite mieć taką talię po ciąży”, „Piękny brzuszek i szybko zniknął ciążowy”, „Kasia, Ty nie byłaś w ciąży! Nie ma szans! Pięknie wyglądasz”– pisały podekscytowane internautki.

Blogerka pokazała się na zdjęciu w krótkiej wiązanej bluzce. Uwagę oczywiście zwraca przede wszystkim jej talia osy i zupełny brak ciążowego brzuszka. Kasia po porodzie, wygląda wręcz idealnie i zapewne nie jednak kobieta marzy o tak szybkim powrocie do formy. Kasia nie skomentowała żadnego z pytań i najwidoczniej sekret swojego płaskiego brzucha zachowała tylko dla siebie.

Jak wiemy nie jest ona pierwszą znaną osobą, która zszokowała wszystkich, tak szybkim powrotem do pełnej formy po porodzie. Internauci swojego czasu zachwycali się Natalią Siwiec, Anna Lewandowską czy Anną Wendzikowską i również u nich pojawiały się komentarze niedowierzania, że po ciąży można tak szybko wrócić do idealnej sylwetki!

Jesteście też zaskoczeni idealną sylwetką blogerki? A może uważacie, że gwiazdy nie powinny pokazywać swojego ciała po porodzie, co może wprawić w kompleksy inne kobiety?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry