Kasia Tusk pokazała zdjęcie z porodówki – tak odważnej relacji jeszcze nie było!

4 stycznia 2021
Przez: : MC

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z porodówki! To pierwszy raz, kiedy blogerka podzieliła się z internautami tak dużą dawką prywatnych fotografii. Zobaczcie!

Kasia Tusk to autorka bloga o nazwie „Make Life Easier”, skupiającego się na tematyce modowej i lifestyliowej. Znajdziemy na nim mnóstwo inspiracji na eleganckie stylizacje, przepisów kulinarnych, porad związanych z szeroko pojętą tematyką beauty i wiele praktycznych rozwiązań podczas organizacji domu. Wszystko prowadzone jest w niezwykle eleganckim i minimalistyczny stylu.

Zobacz także: Kasia Tusk pierwszy raz pokazała twarz córeczki. Niektórzy dopatrzyli się podobieństwa… do dziadka!

Instagram Kasi cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go prawie 400 tys. osób. Znajdziemy na nim mnóstwo ujęć wystrojów wnętrz czy stylizacji. Warto w tym momencie wspomnieć o głośnej aferze związanej z Kasią i marką Zara Home. Kilka tygodni temu okazało się bowiem, że firma bezprawnie ukradła zdjęcie zrobione przez blogerkę. Ponadto zostało ono przerobione na potrzeby reklamy marki. Na szczęście sprawa szybko się wyjaśniła, a Zara Home w ramach rekompensaty sfinansowała leczenie dwóch chorych dziewczynek.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z porodówki!

Obecnie na Instagramie panuje trend, w którym użytkownicy pytają swoich obserwatorów jakie zdjęcie chcieliby zobaczyć. Internauci piszą swoje propozycje, które następnie są udostępniane wraz z fotografią lub nagraniem z danego momentu. Bardzo często są to prośby związane z ciążą, ślubem, spełnieniem marzeń i szczęśliwych chwil. W modnej akcji wzięła udział również Kasia Tusk, która poproszona o pierwsze zdjęcie po narodzinach córki, pokazała selfie z porodówki. Warto wspomnieć, że córka znanego polityka niezwykle ceni swoją prywatność, szczególnie jeśli chodzi o rodzinę. Do tej pory nie pokazała twarzy swojego dziecka, dlatego opublikowanie poniższego zdjęcia z pewnością zaskoczyło wielu!

“To zdjęcie odpowiada też na pytanie o “najszczęśliwszy dzień w życiu”, “moment, w którym czułam się najbardziej spełniona”, “zdjęcie bez make up-u” i “najlepsze selfie w życiu” “ – podpisała Kasia. 

Na InstaStory blogerki pojawiły się również relacje z czasów, kiedy Kasia była w ciąży, a o tym nie wiedziała czy zdjęcie z tatą.

Jak podoba Wam się zdjęcie Kasi? Doceniacie jej otwartość?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej