Kasia Tusk udzieliła pierwszego wywiadu – wspomniała o macierzyństwie!

2 maja 2020
Przez: : MC

Kasia Tusk udzieliła pierwszego wywiadu Vogue Polska. Opowiedziała w nim o swojej córce i macierzyństwie. Blogerka bardzo ceni sobie prywatność i nie zdradza szczegółów ze swojego życia, jednak tym razem zrobiła wyjątek.

Kilka słów o Kasi

Kasia Tusk urodziła się w 1987 roku w Sopocie. Córka polityka nie poszła w ślady ojca i rozwija karierę w zupełnie innej branży. Wraz ze swoimi przyjaciółkami prowadzi bloga Make Life Easier, na którym znajduje się wiele ciekawych pomysłów na stylizacje, przepisy oraz rady i triki urodowe. Blog prowadzony jest w eleganckim i skromnym stylu. Ponadto, Kasia jest autorką dwóch książek: Elementarz Stylu Make photograpfy easier. Wzięła również udział w programie Taniec z gwiazdami. Od roku czasu Kasia jest szczęśliwą mamą. Blogerka udzieliła wywiadu Vogue Polska na temat macierzyństwa!

Zobacz także: Kasia Tusk urodziła drugie dziecko

Kasia Tusk udzieliła pierwszego wywiadu!

Kasia Tusk od ponad roku jest szczęśliwą mamą. Blogerka bardzo ceni swoją prywatność, a szczególnie informacje związane ze swoją córką, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

W rozmowie z Vogue Polska Kasia wspomniała, jak wyglądały jej pierwsze dni tuż po porodzie. Okazuje się, że świeżo upieczona mama każdą wolną chwilę poświęcała pracy.

“W pierwszych tygodniach każdą drzemkę i każdą godzinę, gdy mąż zabierał córkę na spacer, wykorzystywałam wyłącznie na pracę. Wyciskałam minuty jak cytrynę” – zdradziła.

Zapytano również Kasię jak radzi sobie w trudnych czasach izolacji.

“Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej” – odpowiedziała.

Blogerka wspomniała również, że przed wybuchem pandemii koronawirusa chodziła na długie spacery z córką, jednak teraz ze względów bezpieczeństwa jest to niemożliwe. Kasia zrezygnowała również ze spotkań z bliskimi oraz swoimi rodzicami, którzy są w grupie ryzyka zarażenia koronawirusem.

Warto wspomnieć, że obok Kasi mieszka jej mama.

“Widujemy się na dystans. Ja staję w ogrodzie, a ona w oknie – i tak rozmawiamy. Dopiero teraz widzę, jak bardzo ułatwiało mi życie to, że pomagała mi w opiece nad córką. Ale mimo tęsknoty, nie spotykam się ani z rodzicami, ani z nikim starszym” – opowiedziała Kasia.

źródło: Instagram Kasi Tusk, Vogue Polska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej