Połącz się z nami

Kasia Tusk w modnych botkach od polskiej projektantki!

Z życia gwiazd

Kasia Tusk w modnych botkach od polskiej projektantki!

Kasia Tusk w modnych botkach pokazała się na swoim Instagramie. Jej profil jest niewątpliwie modową inspiracją dla wielu kobiet. Mimo, że stylizacje Kasi cieszą się ogromną popularnością, to jej ostatnie zdjęcie wywołało wiele kontrowersji! Sprawdźcie dlaczego!

Kasia Tusk w modnych botkach

Córka Donalda Tuska interesuje się modą i na swoim Instagramie często zamieszcza różne stylizacje. Kasia ma wyczucie stylu, a jej outfity są inspiracją dla wielu kobiet. Obserwatorki często wzorują się na jej ubiorze. Pod jej zdjęciami jest zawsze wiele pozytywnych komentarzy, lecz tym razem jest inaczej. Kasia zamieściła bowiem na Instagramie zdjęcie w botkach od polskiej projektantki, które wywołało wiele zamieszania na jej profilu. Nie chodziło jednak o stylizację!

Kasia Tusk Instagram

Kasia Tusk w modnych botkach pokazała się na swoim Instagramie. Chciała zaprezentować jesienną stylizacją. Nie byłoby w tym nic dziwnego, lecz podpis, który umieściła przy fotografii, wywołał wielką burzę wśród internautów. Chodzi bowiem o pytanie do jej fanów:

Dziewczyny, a jak się ubieracie na cmentarze w piątek i sobotę? Wygodnie czy elegancko? Myślicie, ze taki strój jak jest dziś w LOTD będzie ok?

Kasia Tusk

Pod fotografią od razu zaczęła się burzliwa dyskusja. Fanki poruszyły temat, czy wybieranie stylizacji na cmentarz jest na miejscu:

Hipokryzja….. jeśli outfit nie jest dla Ciebie istotny to co Ty tutaj robisz? 1 listopada to święto więc dlaczego strój nie miałby być tematem poruszanym na blogu?

Inna fanka zaczęła bronić Kasi słowami:

Przepraszam, ale w którym miejscu jest napisane że to strój na cmentarz? chyba ludzie macie duże problemy skoro takie bzdury wymyślacie

Oczywiście, oprócz komentarzy na ten temat, było mnóstwo osób, które komentowały jej styl i wyczucie smaku:


Pięknie! Klasyka, ale zupelnie inaczej w ten czerni w stosunku do beżu który zazwyczaj nosisz


Uwielbiam takie proste zestawienia

Kasia Tusk nie odniosła się do tych komentarzy. Nie ujawniła również tego, czy wybierając stylizację, myślała o kreacji na czas Święta Zmarłych. Co o tym myślicie, jakie intencje miała Kasia?

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry