Połącz się z nami

Kasia Warnke i jej córka uczestniczyły w groźnym wypadku samochodowym. W jakim są stanie?

Kasia Warnke wypadek na autostradzie

News

Kasia Warnke i jej córka uczestniczyły w groźnym wypadku samochodowym. W jakim są stanie?

Jak donosi Fakt, aktorka razem ze swoją córeczką uczestniczyli w wypadku samochodowym. Piotr Stramowski zdradził, w jakim stanie jest Kasia Warnke i dziecko.

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Warnke i Stramowski

Katarzyna Warnke bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Na swoim koncie ma udział w wielu hitowych produkcjach zarówno serialowych, jak i filmowych, tj. Botoks, Kobiety Mafii, Lekarze, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz.

Aktorka swojego przyszłego męża Piotra Stramowskiego poznała w 2015 roku na planie filmu Spirala, gdzie Kasia zagrała wówczas główną rolę Agnes. W połowie 2016 para wzięła ślub, natomiast 3 lata później Warnke i Stramowski powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Chociaż z całą pewnością Kasia i Piotr od lat uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, małżeństwo pilnie strzeże prywatność swojej rodziny i niechętnie dzieli się z mediami informacjami o swojej córce.

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Zobacz także: Odważna stylizacja Kasi Warnke podczas Flesz Fashion Night.

Wypadek Warnke

Chociaż sama aktorka nie potwierdziła tych informacji, Fakt donosi, że niedawno Kasia Warnke razem ze swoją córeczką uczestniczyły w poważnym wypadku samochodowym na autostradzie. Jak informuje tabloid, aktorka razem z pociechą zmierzyły w okolice Piaseczna, korzystając z usług lokalnego przewoźnika. Przez brak znajomości trasy kierowca zboczył na autostradę i w pewnym momencie zatrzymał się na pasie awaryjnym, aby zweryfikować dalszą trasę. Gdy przewoźnik próbował włączyć się ponownie do ruchu, wykonując manewr skrętu na pas, doszło do groźnego incydentu na drodze.

„W tym momencie został uderzony przez jadące prawidłowo sąsiednim pasem auto. W wyniku kolizji pojazd, którym poruszała się aktorka, został znacząco uszkodzony: koło i boczne lusterko zostało urwane, podobnie jak zderzak i lewy błotnik” – donosi Fakt

W rozmowie z Faktem informacje o kolizji, w której uczestniczyła Katarzyna Warnke, potwierdził jej mąż Piotr Stramowski. Aktor zdradził, że na szczęście nic poważnego się nie stało.

„Wszystko w porządku, nic się nie stało, dziękujemy” – zdradził Piotr w rozmowie z Faktem.

źródło: Fakt

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry