Połącz się z nami

Kasia Warnke w ciąży?! Piotr Stramowski zostanie ojcem!

News

Kasia Warnke w ciąży?! Piotr Stramowski zostanie ojcem!

Katarzyna Warnke od jakiegoś już czasu podkreślała, że rodzina jest dla nie najważniejsza i chciałaby mieć dzieci. Jak się teraz okazuje, jej marzenie niedługo się spełni. Jak twierdzi magazyn „Show” aktorka i jej mąż Piotr Stramowski oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka!

Para poznała się podczas zdjęć do produkcji „W spirali”. Pobrali się w 2016 roku, a teraz według doniesień mediów, niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Para traktuje rodzicielstwo bardzo poważnie, gdyż aktorka już rezygnuje z niektórych projektów. Jako pierwszy o stanie Kasi miał dowiedzieć się reżyser, Patryk Vega. Warnke miała powiedzieć mu, że nie zagra w jego najnowszej produkcji właśnie ze względu na swój błogosławiony stan.

Gwiazda „Botoksu” nigdy nie ukrywała, że chciałaby z Piotrem założyć rodzinę. Przeszkodą, jaka stała im na drodze do pełni szczęścia miał być jej wiek. Katarzyna Warnke ma bowiem 42 lata, a jej mąż jest od niej o 10 lat młodszy.

„Ciąża to temat otwarty. Wiadomo, że nie mogę tej decyzji długo odkładać, bo skończyłam już czterdziestkę, więc teraz albo nigdy. Piotrek mógłby sobie jeszcze spokojnie poczekać, ale ja mam mniej czasu, trzeba więc to zrobić”– powiedziała jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Jest to dopiero „świeża” sprawa i nie wiadomo jakiej płci będzie ich dziecko, a małżonkowie wciąż nie potwierdzili oficjalnie tej wiadomości. Jakiś czas temu Kasia w jednym z wywiadów wyznała również, że gdyby miała zostać mamą, nie przeszkodziłoby to jej w karierze, gdyż właśnie teraz mogłaby pozwolić sobie na małą przerwę.

„Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę”.

Katarzyna Warnke jak na razie nie poszła w ślady innych gwiazd, które publikują informacje o ciąży w social mediach, a jak wiemy, w polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby-boom! Być może jednak właśnie w ten popularny sposób oznajmi nam tę wspaniałą wiadomość lub w kolejnym wywiadzie zdradzi więcej szczegółów.

Jeżeli te doniesienia okażą się prawdziwe, to my już gratulujemy !

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry