Połącz się z nami

Kasia Warnke W CIĄŻY! POTWIERDZIŁA to w GENIALNY sposób! Zobaczcie wideo!

News

Kasia Warnke W CIĄŻY! POTWIERDZIŁA to w GENIALNY sposób! Zobaczcie wideo!

Od kilku tygodni media spekulowały na temat ciąży Katarzyny Warnke. Plotki okazały się prawdą i rzeczywiście aktorka jest w ciąży! Informację o swoim stanie błogosławionym potwierdziła w bardzo oryginalny sposób!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od trzech lat tworzą bardzo udane małżeństwo. Mimo, że dzieli ich spora różnica wieku, udowadniają, że wiek nie ma znaczenia. Do pełni szczęścia brakuje im jedynie potomstwa. Kasia od dłuższego czasu podkreślała jak bardzo marzy, by zostać mamą:

„Ciąża to temat otwarty. Wiadomo, że nie mogę tej decyzji długo odkładać, bo skończyłam już 40-tkę, więc teraz albo nigdy. Piotrek mógłby sobie jeszcze spokojnie poczekać, ale ja mam mniej czasu, trzeba więc to zrobić”– wyznała.

Pierwsze plotki o stanie błogosławiony gwiazdy pojawiły się w kwietniu tego roku. Wtedy aktorka stanowczo zaprzeczyła plotkom, nie dając fanom złudnych nadziei.

Całkiem niedawno temat ciąży Warnke powrócił. Teraz to już pewne! Marzenie gwiazdy się spełniło! Aktorka oraz jej mąż Piotr Stramowski zostaną rodzicami! Kasia właśnie potwierdziła, że wkrótce zostanie mamą!

Warnke wystąpiła podczas pokazu mody MMC.  W finale zaprezentowała się w sportowym staniku z odkrytym brzuchem. Wprawiła tym widzów w osłupienie, bowiem jej dotąd płaski i umięśniony brzuch, teraz przypominał raczej piłeczkę! Bez wątpienia tym wystąpieniem gwiazda chciała potwierdzić dotychczasowe plotki o tym, że spodziewa się dziecka!

Patrząc na dosyć spory już brzuszek gwiazdy, można domyślić się, że nie jest to początek ciąży. Czyżby dwa miesiące temu, kiedy pojawiły się pierwsze plotki na temat ciąży Warnke, aktorka była już w stanie błogosławionym jednak zaprzeczyła pogłoskom?

My serdecznie gratulujemy Kasi i Piotrowi i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry