Kasia z Rolnik szuka żony: [wiek, Rolnik szuka żony 9, Instagram]

25 listopada 2022
Przez: : W.M.

Kasia jest jedną z uczestniczek 9 edycji Rolnik szuka żony. Dziewczyna była kandydatką Tomasza i mimo iż nie była wybrana przez rolnika w pierwszej kolejności, ostatecznie uczestnicy zdecydowali się dać sobie szasnę. Co wiadomo o Kasi z Rolnik szuka żony? Ile ma lat, gdzie mieszka i czym się zajmuje?

Kasia z Rolnik szuka żony: wiek

Kasia z Rolnik szuka żony ma 22 lata. Na co dzień studiuje finanse i rachunkowości. Mimo iż jak sama przyznała, chciałaby się rozwijać w tym kierunku, jest przekonana, że nie nadaje się do życia w mieście.

Uczestniczka Rolnik szuka żony bardzo lubi spokój i uwielbia spacerować na łonie natury. Jak sama o sobie mówi, jest osobą troskliwą, świadomą własnej wartości i dąży do wymierzonego przez siebie celu. Kasia ceni zdrowy tryb życia, dba o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, Jedną z jej ogromnych pasji są podróże. Uczestniczka Rolnik szuka żony chciałaby poznawać nowe zakątki na świecie u boku tego jedynego. Katarzyna nie ukrywa, że chciałaby mieć w przyszłości dzieci.

Kasia: Rolnik szuka żony

Kasia zdecydowała się napisać do Tomasza list, gdy tylko zobaczyła jego wizytówkę. 22-latka wybrana została przez Tomasza na jego gospodarstwo razem z dwoma pozostałymi kandydatkami Zuzą i Martyną. Chociaż ostatecznie rolnik wybrał Zuzannę, ich relacja rozpadła się zaledwie po paru dniach. Wówczas widzowie Rolnik szuka żony zostali pozytywnie zaskoczeni, gdy Kasia i Tomek zdecydowali się dać sobie jeszcze jedną szansę.

Zobacz także: ”Rolnik szuka żony” bez Marty Manowskiej? Historyczna wiadomość w finale programu!

Już 27 listopada finał 9 edycji Rolnik szuka żony, w którym dowiemy się, jak potoczyły się losy nie tylko Kasi i Tomka, ale także pozostałych uczestników Rolnik szuka żony – Klaudii, Mateusza, Tomasza K. oraz Michała.

Kasia z Rolnik szuka żony: Instagram

Katarzyna z Rolnik szuka żony 9 aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram uczestniczki programu internauci znaleźć mogą pod nazwą @kasia.c__. Aktualnie profil Kasi z Rolnik szuka żony obserwuje już prawie 17.5 tys. internautów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej