Połącz się z nami

Kasia Zając: [wiek, Projekt Lady, Instagram]

Kasia Zając

Opisy gwiazd

Kasia Zając: [wiek, Projekt Lady, Instagram]

Kasia Zając to jedna z uczestniczek 6. edycji programu Projekt Lady. Dziewczyna zgłosiła się tam, aby pod nadzorem mentorek przejść metamorfozę i zmienić swoje życie na lepsze. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Kasia Zając: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Kasia ma 19 lat. Wiadomo także, że dziewczyna pochodzi z Podhala, ale na co dzień mieszka w Krakowie. Okazuje się, że po zakończeniu nauki w liceum, zdecydowała się zrobić sobie rok przerwy od edukacji. Co ciekawe, 19-latka zajmuje się piercingiem. Mianowicie, prowadzi własny biznes, a dzięki temu spełnia marzenia swoich klientów o kolczykach w różnych miejscach na ciele.

Kasia nie ukrywa, że niezależność finansowa jest dla niej bardzo ważna i dzięki niej czuje się bardziej dorosła. Nie ukrywa również, że wśród ludzi jest postrzegana jako dusza towarzystwa. Często zwraca na siebie uwagę. Jest typem zdecydowanie głośnej osoby. Wokół niej zawsze znajduje się kilku adoratorów. Uwagę mężczyzn zwraca mocnym charakterem i temperamentem.

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Zając 👑 (@zvjvczeq)

Zobacz także: Co wiemy o Wiktorii Annie Wychowaniec z Projekt Lady 6?

Kasia Zając: Projekt Lady

Uczestniczka Projekt Lady 6 nie ukrywa, że szum, jaki robi wokół własnej osoby, zasłania to jaka jest w środku. Dziewczyna nie ukrywa, że ze względu na to, że w życiu została już niejednokrotnie oszukana i zraniona ma problemu z zaufaniem i otwarciem się na innych ludzi.

Co więcej, Kasi trudno podejmować własne decyzje. Zdecydowanie za często ulega presji znajomych i środowiska. Nie potrafi być asertywna. Nie ukrywa, że nie do końca wie, co chce robić w życiu. Jednakże, chce sprawiać wrażenie pewnej siebie dziewczyny, która doskonale wie co robić.

Program Projekt Lady doczekał się już szóstej edycji. Najnowsze odcinki wszyscy zainteresowani mają okazję śledzić w każdy piątek o godzinie 20 na antenie TVN 7.

Kasia Zając Projekt Lady
Katarzyna Zając – Projekt Lady 6

Kasia Zając: Instagram

Kasia z Projekt Lady 6 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zvjvczeq. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry