Połącz się z nami

Kasjusz Życiński: [Don Kasjo, wiek, Fame MMA, Warsaw Shore, Instagram]

Opisy gwiazd

Kasjusz Życiński: [Don Kasjo, wiek, Fame MMA, Warsaw Shore, Instagram]

Kasjusz Życiński to jedna z gwiazd programu ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’. Nie da się ukryć, że jego uczestnicy mają dość skrajną opinię pośród społeczeństwa. Okazuje się, że swoich sił próbuje również na innych płaszczyznach. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Kasjusz Życiński: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że popularny Don Kasjo pochodzi z Iławy. Mimo, że na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie prężnie pracuje nad swoim zdobywaniem popularności. Mimo, że dla wielu może wydawać się to dużym zaskoczeniem, ma już 28 lat. Okazuje się, że w przeszłości próbował sił w różnych aktywnościach. Między innymi, wystąpił w programie ,,Top Model’’, gdzie nawet udało mu się dotrzeć do etapu boot campu.

Kasjusz Życiński: ,,Warsaw Shore’’

Niewątpliwie, największą popularność przyniosły mu programy emitowane na antenie MTV. Ich tematyka zaczerpnięta jest z zagranicznych produkcji. Jakiś czas temu, Kasjo pojawił się w ,,Ex na plaży’’, gdzie dał poznać się szerszej widowni. Jego postać wzbudziła tak duże zainteresowanie ze strony widzów, że następnie dołączył do ekipy z ,,Warsaw Shore’’. Mimo, że aktualnie stara się próbować swoich sił w mieszanych sztukach walki, nie rezygnuje z występów w programie. Dotychczas, wszyscy wielbiciele imprezowej produkcji mieli okazję oglądać go już w 3. sezonach.

Kasjusz Życiński: Fame MMA

Fame MMA to organizacja, której współwłaścicielem jest Wojtek Gola – były członek ,,Ekipy z Warszawy’’. Podczas organizowanych gali, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, możemy zobaczyć walki celebrytów, byłych sportowców i osób znanych z Internetu. Jedną z gwiazd, która kilkukrotnie pojawiła się już w oktagonie, jest właśnie Kasjusz ,,Don Kasjo’’ Życiński. Co ciekawe, mężczyzna ma za sobą całkiem dobre przygotowanie, ponieważ w przeszłości trenował boks. Na swoim koncie ma nawet kilka wygranych pojedynków.

Kasjusz Życińśki: Instagram

Kasjo swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @donkasjo. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam aż 312 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry