Kasy samoobsługowe w Biedronce mają wiele ukrytych funkcji – dzięki nim możesz zaoszczędzić!

3 grudnia 2021
Przez: : obcas

W wielu sklepach, szczególnie marketach, znajdują się kasy samoobsługowe. Coraz większa ilość osób przekonuje się do nich, jednak nie każdy wie, jak w pełni wykorzystać ich możliwości. Maszyny znajdujące się w sieci sklepów Biedronka mają wiele ukrytych opcji, dzięki którym nie damy się oszukać i możemy zaoszczędzić pieniądze. Tłumaczymy ich działanie!

Kasy samoobsługowe w Biedronce

Kasy samoobsługowe to spore ułatwienie dla osób, które płacą bezgotówkowo i którym zależy na czasie. Niewielkie zakupy można w szybkim tempie zeskanować, opłacić i przy tym zaoszczędzić sporo czasu. To również świetna alternatywa dla ludzi, którzy niekoniecznie mają ochotę z kimś rozmawiać czy przyglądać się pracy osoby na kasie.

Kasy samoobsługowe są proste w użyciu i bardzo instynktowne. Warto jednak znać wszystkie opcje, które zawierają, ponieważ dzięki nim, możemy mieć większą kontrolę nad własnymi pieniędzmi.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK W MCDONALD’S – Z SUFITU SPADAŁY LARWY! [WIDEO]

Kasy samoobsługowe znajdujące się w Biedronce mają cztery funkcje, o których zapewne mało kto z was słyszał. Przyciski aktywujące opcje znajdują się tuż nad miejscem, w którym skanujemy kody kreskowe. Dwie znajdują się z lewej strony, a kolejne dwie z prawej.

Pierwszy przycisk z lewej strony służy do regulacji głośności komunikatów. Drugi umożliwia wezwanie pracownika sklepu, w razie potrzebnej pomocy. Przypominamy, że jest ona niezbędna w przypadku zakupu alkoholu. Przyciski znajdujące się z prawej strony są jednak dużo ciekawsze, bowiem pozwalają nam na większą kontrolę wydawanych pieniędzy. Trzeci przycisk od lewej, znajdujący się po prawej stronie kasownika służy do zeskanowania karty „Moja Biedronka”, dzięki której możemy korzystać z licznych rabatów i przecen. Z kolei ostatni z przycisków taruje wagę. Dzięki niemu ważąc produkty możemy być pewni, że zapłacimy tyle, ile powinniśmy.

 

Wiedzieliście o tym?

 

źródło: eska.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej