Katarzyna Cichopek straciła pracę. To koniec popularnego programu!

16 sierpnia 2023
Przez: : W.M.

Kasia Cichopek dołączyła do jury programu You Can Dance – Nowa Generacja w drugim sezonie, ale według doniesień medialnych, póki co nie będzie kontynuacji tego tanecznego show dla młodych i utalentowanych tancerzy.

Odrodzony przez TVP format You Can Dance – Nowa Generacja, do którego zgłaszać się mogli uczestnicy w wieku od 8 do 13 lat, cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony widzów.

W pierwszym sezonie w gronie jury zobaczyć mogliśmy znanego tancerza i choreografa Agustina Egurrola, Mishę Kostrzewskiego (brata Małgorzaty Rozenek), oraz Claudię Antos.

Drugie wydanie programu przyniosło pewne zmiany. Ponownie w jury zasiadł Agustin Egurrola, a do jurora dołączyły tym razem Ida Nowakowska, którą w roli prowadzącej zastąpiła Edyta Herbuś, oraz Katarzyna Cichopek.

Co ciekawe, według najnowszych doniesień nie powstanie kolejna edycja You Can Dance – Nowa Generacja, tym samym zarówno Katarzyna Cichopek, jak i inne gwiazdy, które pracowały przy projekcie, straciły pracę.

Nie będzie kolejnej edycji You Can Dance – Nowa Generacja

Niestety, wygląda na to, że nie doczekamy się trzeciego sezonu You Can Dance – Nowa Generacja. Serwis wirtualnemedia.pl informuje, że prezes TVP, Mateusz Matyszkowicz, podjął decyzję o zdjęciu programu z anteny. Katarzyna Cichopek, będąca jedną z jurorek, oczywiście nie jest jedyną, która straciła pracę w związku z tą decyzją.

Być może wpływ na decyzję o ściągnięciu tanecznego show miały wyniki oglądalność. Drugi sezon You can dance – Nowa Generacja 2 oglądało średnio  837 tys. osób, czyli aż o 220 tys. widzów mniej w porównaniu do pierwszej edycji.

Według najnowszych informacji, miejsce You Can Dance – Nowa generacja zajmie za to nowy format rozrywkowy, ale szczegóły dotyczące programu nie zostały jeszcze ujawnione. Wiadomo, że widzowie zobaczą w nim znane osobistości, a projekt jest tworzony jako autorski pomysł Telewizji Polskiej.

Żałujecie, że nie będzie 3 edycji You Can Dance – Nowa Generacja?

Katarzyna Cichopek, fot. AKPA

Zobacz także: Wojciechowska ostro o swoich zdjęciach w bikini: „To był nasz prywatny, intymny czas”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej