Katarzyna Cichopek w obłędnym kombinezonie od Violi Piekut. Elegancko i z klasą

12 marca 2023
Przez: : M.J

Katarzyna Cichopek w jednym z odcinków programu You Can Dance pochwaliła się piękną stylizacją. Jest nią kombinezon od znanej polskiej projektantki. Musicie go zobaczyć!

Kilka słów na temat Katarzyny Cichopek

Katarzyna to jedna z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. W każdym z odcinków programu śniadaniowego Pytanie na Śniadanie dba o to, by prezentować się w zjawiskowym stylu. Widzowie, a szczególnie kobiety, które szukają inspiracji modowych mogą również odwiedzić profil Kasi na Instagramie. To właśnie tam znajduje się bogata skarbnica modowych stylówek prezenterki. Choć w jej kolekcji nie brakuje odzieży od prestiżowych marek, duża część ze stylizacji Kasi dostępna jest w naprawdę przestępnej cenie.

ZOBACZ TAKŻE: Mała czarna w stylu Kasi Cichopek za mniej niż 70 złotych! Musicie ją mieć!

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek w kobiecym body. Idealna propozycja na stylizację walentynkową

Stylizacje Violi Piekut

Na jednym z najnowszych zdjęć zrobionych na na planie tanecznego show, które Katarzyna Cichopek umieściła na swoim Instagramie, prezentuje się w modnym kombinezonie. Prezenterka Telewizji Polskiej w jednym z odcinków programu You Can Dance zaprezentowała się w pięknym i niezwykle kobiecym kombinezonie pochodzącym od znanej polskiej projektantki – Violi Piekut.

Kombinezon wykonany jest cały w bieli. Posiada długie nogawki na kantkę oraz bogato zdobioną górę. Gorset pokryty jest marszczeniami.

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek

Pod zdjęciem posypała się masa komplementów. To tylko niektóre z nich, w których internauci chwalili stylizację Kasi oraz jej ogólny wygląd:

“Piękna kreacja👏👏👏👏🔥❤️❤️❤️wszystko pasuje🔥🔥🔥🔥”

“Pięknie wyglądasz;)”

“Przepiękna stylizacja Pani Kasiu”

A Wam, jak podoba się stylizacja od Violi Piekut?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej