Katarzyna Cichopek: [wiek, kariera, mąż, dzieci, Instagram]

27 kwietnia 2022
Przez: : KS

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej znanych, a także lubianych aktorek w Polsce. Nie da się ukryć, że tak dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu M jak miłość. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej życia prywatnego oraz kariery zawodowej, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Katarzyna Cichopek: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że aktorka urodziła się 7 października 1982 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 39 lat. Kobieta urodziła się w Warszawie.

Co ciekawe, uczęszczała do sportowej szkoły o profilu gimnastyka artystyczna. Jednakże, ze względu na kontuzję kręgosłupa musiała zrezygnować z tak dużej aktywności fizycznej. Już jako nastolatka zaczęła uczęszczać na zajęcia teatralne do Haliny i Jana Machulskich. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego, zdecydowała się na studia na Wydziale Psychologii na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Artystka w 2007 roku wzięła ślub z tancerzem Marcinem Hakielem. Owocem ich związku jest dwoje dzieci: syn Adam i córka Helena. Jednakże, w maju 2022 roku za pomocą mediów społecznościowych swoich fanów poinformowali o rozstaniu.

Katarzyna Cichopek kariera
Katarzyna Cichopek

Zobacz także: Co wiemy o aktorce Joannie Kulig?

Katarzyna Cichopek: kariera

Cichopek jako aktorka zadebiutowała na szklanym ekranie w serialu Boża podszewka. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość, w którym gra już od ponad 20 lat. Oprócz tego, widzowie mieli okazję oglądać ją również w Tancerzach.

Aktorka często pojawia się również w roli prowadzącej programów telewizyjnych. Między innymi, była gospodarzem programu Jak oni śpiewają, Just the Two of Us. Tylko nas dwoje, Sexy mama. Od jakiegoś czasu w parze z Maciejem Kurzajewskim prowadzi Pytanie na śniadanie.

Cichopek wraz z Marcinem Hakielem zwyciężyła drugą edycję programu Taniec z gwiazdami. W roli jurorów pojawili się także w teleturnieju Czar par.

Katarzyna Cichopek: Instagram

Profil Katarzyny Cichopek na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @katarzynacichopek. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 525 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej