Katarzyna Dowbor przekazała dobre wieści! “Wracam do telewizji i będę robiła to, co kocham”

15 września 2023
Przez: : M.J

Katarzyna Dowbor po tym, jak straciła pracę w programie Nasz nowy dom, ma dobre wieści dla widzów. Okazuje się, że prezenterkę zobaczymy już niebawem w podobnym formacie na antenie Canal+ Domo. Tym razem będziemy mogli zobaczyć, jak Kasia Dowbor remontuje swój własny dom.

Nie da się ukryć, że jakiś czas temu tematem numer jeden w mediach było zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu Nasz nowy dom. Warto zwrócić uwagę, że Dowbor była częścią tej produkcji od samego początku, bo na planie spędziła ponad dekadę. Przez ten czas wraz z niezawodną ekipą wyremontowała setki domów oraz odmieniła życie wielu ludzi.

Niestety, ale wraz ze zmianami w stacji Polsat, przyszedł czas na zmiany w programie Nasz nowy dom. W sieci momentalnie zawrzało, a widzowie do tej pory nie kryją, iż ta produkcja bez Katarzyny Dowbor to nie to samo.

Następnie zaczęto się zastanawiać, co teraz będzie robiła Kasia Dowbor, po zakończonej współpracy z telewizją Polsat. Jak się okazuje, niedługo musieliśmy czekać na dobre wieści. Kasia wraca do telewizji i po raz kolejny będzie urządzała wnętrza, jednak tym razem zrobi to dla siebie.

ZOBACZ TAKŻE: „Nasz nowy dom”: Widzowie ostro ocenili debiut Romanowskiej

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji

Nową ofertę pracy zaoferowała Kasi Dowbor telewizja Canal+Domo. Prezenterka poprowadzi tam program o remontach i dekoracji wnętrz, jednak tym razem będzie to dotyczyło jej samej. Jak podkreśliła:

“Bardzo się cieszę, że wracam do telewizji i będę robiła to, co kocham”

Dodała także, że ceni swojego nowego pracodawcę za profesjonalizm i kreatywność. Podkreśliła, że z radością zaprosi widzów w swoje skromne progi. Radosną nowiną podzieliła się także na swoim profilu na Instagramie.

“Zdecydowałam się na współpracę z Canal+ Domo, wyjątkową stacją, w której jest wiele moich ulubionych programów. Cenię Canal+ za profesjonalizm, kreatywność i to, jak potrafią inspirować swoich odbiorców. Z radością zaproszę widzów do mojego domu, żeby pokazać, jak go odnawiam”

Zdjęcia do nowego programu mają ruszyć już jesienią. Dowbor podzieli się z widzami poradami dotyczącymi wystroju i aranżacji wnętrz. Zdecydowanie będzie to niezła gratka dla widzów, którzy tęsknią za Kasią Dowbor.

Trzymamy kciuki i nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć Katarzynę Dowbor w swoim żywiole!

Źródło: Onet.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej