Połącz się z nami

Katarzyna Dowbor: [wiek, kariera, programy, rodzina, mąż, Instagram]

Opisy gwiazd

Katarzyna Dowbor: [wiek, kariera, programy, rodzina, mąż, Instagram]

Katarzyna Dowbor jest niewątpliwie doskonale znana wielbicielom szklanego ekranu. Dużą popularność przyniosły jej występy w programie, gdzie wraz ze swoją ekipą zajmuje się remontami domów osób najbardziej potrzebujących. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wiadomo na temat jej kariery oraz życia prywatnego, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Katarzyna Dowbor: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Dowbor na świat przyszła w Warszawie 7 marca 1959 roku. W związku z czym ma 61 lat. Dorastała w Toruniu, gdzie pracował jej ojciec. Na studia zdecydowała się wyjechać do Warszawy. Została absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku pedagogika.

Katarzyna Dowbor: kariera

Jej przygoda z dziennikarstwem zaczęła się w Polskim Radiu. Następnie podjęła współpracę z Telewizją Polską. W sumie pracowała tam przez 30 lat. Między innymi, telewidzowie mieli okazję oglądać ją tam w ,,Pytaniu na śniadanie’’, ,,Szczęśliwej 13-nastce’’oraz prowadziła program ,,Ogrodowa Dowborowa’’. Oprócz tego, w swojej karierze ma wątki aktorskie. Zagrała w ,,Komedii małżeńskiej’’, ,,Na dobre i na złe’’ oraz ,,Jest jak jest’’. Razem z Marcinem Koziołem pisze książki interaktywne dla dzieci.

Katarzyna Dowbor: ,,Nasz nowy dom’’

Kiedy zdecydowała się na odejść z Telewizji Polskiej, zaczęła współpracę z Polsatem. Od 2013 roku wciela się w prowadzącą programu ,,Nasz nowy dom’’. Razem z grupą specjalistów w branży remontowej, zajmują się metamorfozami domów osób, której najbardziej tego potrzebują.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Katarzbor (@katarzyna_dowbor_official)

Katarzyna Dowbor: rodzina

Okazuje się, że Dowbor była już trzykrotnie zamężna. Owocem jej pierwszego związku jest syn aktor Maciej Dowbor, którego partnerką życiowa jest Joanna Koroniewska. Ma także córkę Marię. Jest babcią dwójki wnuków. Ważną rolę w jej życiu odgrywają także zwierzęta. Jest właścicielką stadniny, którą wybudowała specjalnie dla swojej klaczy Rodezji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Katarzbor (@katarzyna_dowbor_official)

Katarzyna Dowbor: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @katarzyna_dowbor_official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 87 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzor (@katarzyna_dowbor_official)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry