Połącz się z nami

Katarzyna Gwiazda: [wiek, wzrost, Miss Polonia, Instagram]

Opisy gwiazd

Katarzyna Gwiazda: [wiek, wzrost, Miss Polonia, Instagram]

Katarzyna Gwiazda to jedna z dwudziestu kandydatek to zdobycia tytułu Miss Polonia. Niewątpliwie, miano najpiękniejszej kobiety w Polsce byłoby dla niej wielkim wyróżnieniem. Zanim jednak zobaczymy ją na gali finałowej, sprawdźmy razem, co wiadomo na jej temat! Zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Katarzyna Gwiazda: wiek

Z oficjalnej strony Miss Polonia możemy dowiedzieć się, że Kasia ma 25 lat. W związku z tym, to najwyższy wiek, w jakim można startować w konkursie na najpiękniejsza Polkę. Jej rodzinnym miastem jest Ostrołęka, a dokładniej Olszewo-Borek. Na co dzień jednak, dziewczyna mieszka w Warszawie. Pracuje jako agentka nieruchomości. Jej zainteresowania dotyczą wielu aspektów. Lubi podróże i sport, a w wolnej chwili podróże. Dużą wagę przywiązuje również do zdrowego i aktywnego trybu życia.

Katarzyna Gwiazda: wzrost

W sieci znajdziemy także informacje na temat jej wzrostu. Katarzyna ma 175 cm wzrostu. Okazuje się, że wzrost odgrywał ważną rolę w jej karierze sportowej. Mianowicie, przez kilka lat trenowała w ostrołęckich klubach. Swoje rodzinne strony reprezentowała w lekkoatletyce. W jednym z wywiadów zdradziła, że najpewniej czuła się w skoku w dal i trójskoku. Niedawno zaczęła jeszcze grać w tenisa, a w planach ma przebiegnięcie maratonu. Oprócz tego, swoich sił próbowała także w modelingu.

Katarzyna Gwiazda: Miss Polonia

Na wstępie, warto zaznaczyć, że konkurs Miss Polonia jest uznawany za jeden z najstarszych konkursów piękności na świcie. Dotychczas tytuł ten przyznano już między innymi Anecie Kręglickiej, Paulinie Krupińskiej, Izabelli Krzan oraz Marcelinie Zawadzkiej. Najbliższa gala finałowa, w której zobaczymy między innymi Kasię Gwiazdę, odbędzie się na przełomie 2020 i 2021 roku. Jak oceniacie szanse pięknej blondynki na zwycięstwo?

Katarzyna Gwiazda: Instagram

Kandydatka na Miss Polonia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kasia_gwiazda. Na chwile obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 22,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry